spotkanie-kluby
wadowice-podokreg

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice podaje składy drużyn zgłoszonych do rozgrywek młodzieżowych sezon 2022/2223 w kategoriach wiekowych orlik, żak i skrzat podzielone na poszczególne grupy wiekowe.

W najbliższych dniach będą zamieszczone grupy i terminy spotkań zawodów turniejowych w systemie extranet do klubu należy złożyć wnioski o uprawnieni zawodników w systemie extranet

L. p

Orliki grupa I

Orliki grupa II

Orliki grupa III

1.        

Jałowiec  Stryszawa

Tempo Białka

Dąb Sidzina

2.        

Strzelec Budzów

BCS Zawoja

Halniak Maków

3.        

Lachy Lachowice

KAPN Białka

Naroże Juszczyn

4.        

Żuraw Krzeszów

Huragan Skawica

Babia Góra Sucha Besk

L. p

Orliki grupa IV

Orliki grupa V

Orliki grupa VI

1.        

Żarek I Barwałd

AP Wisła II Brzeźnica

Gronie Zagórnik

2.        

Żarek II Barwałd

Karol II Wadowice

Huragan Inwałd

3.        

Św. Józef Kalwaria

Skawa II Wadowice

Burza Roczyny

4.        

Korona Skawinki

Zaskawianka Wadowice

Beskid Andrychów

L. p

Orliki grupa VII

Orliki grupa VIII

Orliki grupa IX

1.        

Borowik Bachowice

Karol I Wadowice

Gród Grodzisko

2.        

Dąb Tomice

Skawa I Wadowice

Olimpia Chocznia

3.        

Orzeł Ryczów

AP Wisła I Brzeźnica

Wikliniarz Woźniki

4.        

Astra Spytkowice

Wisła Łączany

Husaria  Klecza

L. p

Orliki grupa X

Orliki grupa XI

Orliki grupa XII

1.        

Garbarz Zembrzyce

Stanisławianka Stanisław

Czwórka Andrychów

2.        

Tarnawianka Tarnawa

Sosnowianka Stanisław

Victoria Nidek

3.        

Czarni Koziniec

Pobiedr I Paszkówka

Orzeł Wieprz

4.        

Chełm Stryszów

Pobiedr II Paszkówka

 

L. p

Żaki grupa I

Żaki grupa II

Żaki grupa III

1.        

Lachy Lachowice

Bystra

Garbarz Zembrzyce

2.        

Halniak Maków

Dąb Sidzina

Strzelec Budzów

3.        

Babia Góra Sucha Besk

Naroże Juszczyn

Tarnawianka Tarnawa

4.        

Jałowiec Stryszawa

Zawoja

Spartak Skawce

L. p

Żaki grupa IV

Żaki grupa V

Żaki grupa VI

1.        

Św. Józef Kalwaria

Pobiedr I Paszkówka

Iskra I Klecza

2.        

Żarek I Barwałd

Pobiedr II Paszkówka

Iskra II Klecza

3.        

Żarek I Barwałd

AP Wisła Brzeźnica

Dąb Tomice

4.        

Relaks Wysoka

Sosnowianka Stanisław

Skawa II Wadowice

L. p

Żaki grupa VII

Żaki grupa VIII

Żaki grupa IX

1.        

Borowik Bachowice

Halniak Targanice

Beskid Andrychów

2.        

Orzeł Ryczów

Gronie Zagórnik

Karol I Wadowice

3.        

Wisła II Łączany

Burza Roczyny

Skawa I Wadowice

4.        

Astra Spytkowice

Znicz Sułkowice

Wisła I Łączany

L. p

Żaki grupa X

Żaki grupa XI

1.        

Czarni Koziniec

Huragan Inwałd

2.        

Chełm Stryszów

Olimpia Chocznia

3.        

Błyskawica Marcówka

Victoria Nidek

4.        

Karol II Wadowice

Gród Grodzisko

L. p

Skrzaty grupa I

Skrzaty grupa II

Skrzaty grupa III

1.        

Halniak Maków

Lachy Lachowice

Iskra I Klecza

2.        

Naroże Juszczyn

Jałowiec Stryszawa

Iskra II Klecza

3.        

Babia Góra Sucha Besk

Garbarz Zembrzyce

Pobiedr Paszkówka

4.        

   

Orzeł Ryczów

L. p

Skrzaty grupa IV

 Skrzaty grupa V

1.        

Beskid Andrychów

 Spartak Skawce

2.        

Skawa Wadowice

 Żarek Barwałd

3.        

Wisła Łączany

 Olimpia Zebrzydowice

4.        

AP Wisła Brzeźnica

 
Zgoda na pliki cookie i dane

Pliki cookies ("ciasteczka") stanowią dane informatyczne, są to pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu, inaczej rzecz biorąc w Twoim urządzeniu - komputerze, telefonie, czy też innym urządzeniu z przeglądarką stron internetowych lub innym podobnym oprogramowaniem.