Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA A

Klasa  A

Żuraw Krzeszów

Halniak Targanice

11-09

13:00

Dawid Kachel

Klasa  A

Wisła Łączany

Jałowiec Stryszawa

11-09

13:00

Łukasz Mnich

Klasa  A

Skawa Wadowice

Naroże Juszczyn

11-09

11:00

Ireneusz Warchał

Klasa  A

Astra Spytkowice

BCS  Zawoja

11-09

13:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Sokół Przytkowice

Huragan Inwałd

11-09

13:00

Piotr Wajdzik

Klasa  A

Burza Roczyny

Dąb Paszkówka

11-09

13:00

Łukasz Borgosz

Klasa  A

Błyskawica Marcówka

Nadwiślanka Brzeźnica

11-09

11:00

Krzysztof Dudek

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Korona Skawinki

11-09

13:00

Zbigniew Miś

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Lachy Lachowice

Bystra

11-10

13:00

Wojciech Seruga

Klasa  B

Grom Grzechynia

Leńcze

11-10

13:00

Kamil Gigoń

Klasa  B

Strzelec Budzów

Dąb Sidzina

11-10

13:00

Sławomir Zięba

Klasa  B

Żarek Stronie

Spartak Skawce

11-10

13:00

Łukasz Borgosz

Klasa  B

Jubilat Izdebnik

Iskra Klecza

11-09

13:00

Michał Bobrek

Klasa  B

Skawa Jaroszowice

Tarnawianka Tarnawa

11-10

13:00

Marcin Fila

Klasa  B

Chełm Stryszów

Huragan Skawica

11-10

13:00

Michał Bobrek

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Sokół Chrząstowice

Wikliniarz Woźniki

11-10

13:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Borowik Bachowice

Relaks Wysoka

11-10

13:00

Maciej Lochert

Klasa  B

Gród Grodzisko

Przełęcz Kossowa

11-09

13:00

Artur Żydek

Klasa  B

Dąb Tomice

Zaskawianka Wadowice

11-10

13:00

Igor Wojas

Klasa  B

Gronie Zagórnik

Olimpia Chocznia

11-10

13:00

KS Oświęcim

Klasa  B

Znicz Sułkowice Bolęcina

Cedron Brody

11-10

13:00

Piotr Wajdzik

Klasa  B

Amator Babica

Żarek Barwałd Górny

11-10

11:00

Krzysztof Dudek

 

KLASA C

Klasa  C

Płomień Sosnowice

Olimpia Zebrzydowice

11-10

13:30

Maciej Pytlowski

Klasa  C

Victoria Półwieś

Orzeł II Wieprz

11-10

13:00

Szymon Putek

Klasa  C

Skawa Witanowice

Zryw Lanckorona

11-10

11:00

Dawid Kachel

Klasa  C

Jastrzębianka Jastrzębia

Stanisławianka Stanisław

11-10

13:00

Daniel Galas

Klasa  C

Łysa Góra Zawadka

Świt Osielec

11-10

13:00

Andrzej Jamróz

Klasa  C

Leskowiec Rzyki

Czarni Koziniec

11-10

11:00

Łukasz Mnich

Klasa  C

Orzeł Radocza

Sokół Frydrychowice

11-10

13:00

Marek Skrzypczak

 

II liga okręgowa A1 Junior                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

II Liga Junior

Tempo Białka

Sosnowianka Stanisław

11-09

10:00

Kamil Gigoń

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

II Liga Junior mło

Jałowiec Stryszawa

Olimpia Chocznia

11-09

10:00

Michał Babicz

II Liga Junior mło

Chełm Stryszów

Dąb Sidzina

11-09

10:00

Kamil Chrapek

II Liga Junior mło

Halniak Targanice

Świt Osielec

11-09

10:00

Adam Polak

II Liga Junior mło

Czarni Koziniec

Znicz Sułkowice Bolęcina

11-09

10:00

Daniel Kachel

II Liga Junior mło

Strzelec Budzów

Żarek Stronie

11-09

10:00

Dawid Wączak

II Liga Junior mło

Huragan Skawica

Żarek Barwałd Górny

11-09

10:00

Maciej Lochert

 

Oświęcim:  I liga okręgowa A1 Junior     

I liga

Junior

Halniak Maków Podhalański

Orzeł Witkowice

11-10

13:00

Maciej Pytlowski

 

A1 Junior "MLJS"         

Junior

Spartak Skawce

Garbarnia Kraków

11-10

10:00

Bartlomiej Noga

 

Trzecia liga kobiet   

III liga

Burza Roczyny

Bronowianka Kraków

11-10

13:00

Bartosz Kamiński

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3

II Liga Młodzik

Wisła Brzeźnica

Gród Grodzisko

11-09

10:00

Dawid Sermak