Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice rozlosowała III rundę Puchar Polski sezon 2020/2021, który odbędzie się w dniach 1-5 sierpień 2020 roku wg poniżej zestawu par.

  1. IV runda 12.08.2020 z udziałem ( IV – liga i Klasa Okręgowa )
  2. Garbarz Zembrzyce – Beskid Andrychów grają awansem

Przypomina się jak co roku klubom, które biorą udział w Pucharze Polski o uprawnieniach zawodników do gry w systemie extranet przed terminem spotkania, wystąpienie nieuprawionego zawodnika skutkować będzie nałożeniem kar finansowych przez Komisję Dyscypliny.

Informujemy również, iż w Komunikacie Komisji Dyscyplin nr 16/2020 dostępnym na stronie Podokręgu znajduje się wykaz kar indywidulanych nałożonych  na zawodników w PP ( kary finansowe ) które należy uregulować zgodnie z regulaminem rozgrywek PP. 

L. p

Gospodarz

Goście

Data

Godz.

  1.  

Strzelec Budzów

Żuraw Krzeszów

05.08.2020

18 30

  1.  

Czarni Koziniec

Orzeł Radocza

05.08.2020

18 30

  1.  

Borowik Bachowice

Huragan Inwałd

05.08.2020

18 00

  1.  

Korona Skawinki

Dąb Paszkówka

05.08.2020

18 00

  1.  

Nadwiślanka Brzeźnica

Orzeł Wieprz

05.08.2020

18 00

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Beskid Andrychów

01.08.2020

17 00

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice na swym posiedzeniu w dniu 03.07.2020 roku zatwierdził składy poszczególnych klas rozgrywkowych oraz start poszczególnych lig sezon 2020/2021  

Klasa A  - star ligi 1/2 sierpień 2020 roku

L. p

Klasa A

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Orzeł Wieprz

  1.  

Huragan Inwałd

  1.  

Znicz Sułkowice

  1.  

Burza Roczyny

  1.  

Strzelec Budzów

  1.  

Nadwiślanka Brzeźnica

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Leńcze

  1.  

Naroże Juszczyn

  1.  

Skawa Wadowice

  1.  

Dąb Paszkówka

  1.  

Wisła Łączany

  1.  

Żuraw Krzeszów

  1.  

Korona Skawinki

  1.  

Błyskawica Marcówka

  1.  

BCS Zawoja

  1.  

Olimpia Chocznia

  1.  

Astra Spytkowice

Klasa B - star ligi 15/16 sierpień 2020 roku

L. p

Klasa B grupa I

Klasa B grupa II

Klasa B grupa III

  1.  

Chełm Stryszów

Iskra Klecza

Wikliniarz Woźniki

  1.  

Lachy Lachowice

Skawa Jaroszowice

Orzeł Radocza

  1.  

Bystra

Jubilat Izdebnik

Amator Babica

  1.  

Huragan Skawica

Stanisławianka Stanisław

Dąb Tomice

  1.  

Żarek Stronie

Cedron Brody

Gronie Zagórnik

  1.  

Dąb Sidzina

Relaks Wysoka

Gród Grodzisko

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Przełęcz Kossowa

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Grom Grzechynia

Victoria Półwieś

Leskowiec Rzyki

  1.  

Świt Osielec

Jastrzębianka Jastrzębia

Łysa Góra Zawadka

  1.  

Spartak Skawce

Żarek Barwałd

Sokół Frydrychowice

  1.  

Zryw Lanckorona

Płomień Sosnowice

Skawa Witanowice

  1.  

Olimpia Zebrzydowice

Sokół Chrząstowice

Borowik Bachowice

  1.  

 

Czarni Koziniec

 

Małopolska Zachodnia star I Lig Junior Młodszy 15/16 sierpień 2020 roku, ( mecz i rewanż jesień ) Trampkarz i Młodzik 29/30 sierpień 2020 roku ( jeden mecz )

L. p

I Liga Juniorzy Młodsi

I Liga Trampkarzy

I Liga Młodzika

  1.  

MKS Trzebinia

Kalwarianka Kalwaria

Strzelec Budzów

  1.  

Halniak Maków Podh

Progress Andrychów

Beskid Andrychów

  1.  

MKS SMS Oświęcim

Soła Oświęcim

Skawa Wadowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Górnik Libiąż

Górnik Libiąż

  1.  

Beskid Andrychów

Fablok Chrzanów

AP 21 Chrzanów

  1.  

Dąb Tomice

KS Chełmek

Babia Góra Sucha

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Karol Wadowice

 

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Skawa Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

 

Beskid Andrychów

Unia Oświęcim

Liga Juniorów star I Lig Junior Starszych 29/30 sierpień 2020 roku, junior Młodszy 15/16 sierpień 2020 roku,

L. p

II Liga Juniorzy Starsi

II Liga Juniorzy Młodsi

  1.  

Halniak Targanice

Iskra Klecza

  1.  

Znicz Sułkowice

Strzelec Budzów

  1.  

Lachy Lachowice

Borowik Bachowice

  1.  

Sokół Przytkowice

Chełm Stryszów

  1.  

Tempo Białka

Żarek Barwałd

  1.  

Dąb Paszkówka

Naroże Juszczyn

  1.  

Sokół Frydrychowice

Relaks Wysoka

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

BCS Zawoja

  1.  

Olimpia Chocznia

Huragan Skawica

  1.  

Skawa Wadowice

Żarek Stronie

  1.  

 

Bieńkówka

  1.  

 

Jastrzębianka Jastrzębia

  1.  

 

Świt Osielec

II Liga Trampkarzy star 15/16 sierpień 2020 roku

L. p

Trampkarze grupa I

Trampkarze grupa II

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Iskra Klecza

  1.  

Lachy Lachowice

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Świt Osielec

Leskowiec Rzyki

  1.  

Halniak Maków Podhalański

Halniak Targanice

  1.  

Tempo Białka

Orzeł Wieprz

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Huragan Inwałd - 1

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

 

  1.  

Dąb Sidzina

Znicz Sułkowice

  1.  

Bieńkówka

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Grom Grzechynia

Borowik Bachowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Czarni Koziniec

Gród Grodzisko

  1.  

Sokół Przytkowice

Wisła Łączany

II Liga Młodzika star 17 sierpień 2020 roku

L. p

Młodziki grupa I

Młodziki grupa II

Młodziki grupa III

  1.  

Lachy Lachowice

Iskra Klecza

Czwórka Andrychów

  1.  

Halniak Maków Podhalański

 

Progress Andrychów

  1.  

Tempo Białka

Pobiedr Paszkówka

Orzeł Wieprz

  1.  

Naroże Juszczyn

Kalwarianka Kalwaria - 1

Znicz Sułkowice

  1.  

Żuraw Krzeszów

Kalwarianka Kalwaria - 2

Burza Roczyny

  1.  

KS Bystra

AFK Wisła Brzeźnica

Czarni Koziniec

  1.  

BCS Zawoja

Skawa Wadowice

Relaks Wysoka

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Żarek Stronie

Gronie Zagórnik

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Jastrzębianka Jastrzębia

Dąb Tomice

  1.  

Huragan Skawica

Wikliniarz Woźniki

Sokół Frydrychowice

  1.  

Grom Grzechynia

Zaskawianka Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

Dąb Sidzina

Filkówka Barwałd

Astra Spytkowice

  1.  

 

Stanisławianka Stanisław

Orzeł Ryczów

I Liga Orlika star 19 sierpień 2020 roku ( mecz i rewanż )

L. p

Orliki – grupa silna

  1.  

Progress Andrychów

  1.  

Husaria Klecza

  1.  

Halniak Maków Podh

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

  1.  

Karol Wadowice

  1.  

Beskid Andrychów

  1.  

Jałowiec Stryszawa

II Liga Orlika star 19 sierpień 2020 roku

L. p

Orliki grupa I

Orliki grupa II

Orliki grupa III

  1.  

Spartak Skawce

Halniak Targanice

Borowik Bachowice

  1.  

Strzelec Budzów

Czwórka Andrychów

Żarek Barwałd

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Orzeł Wieprz

Stanisławianka Stanisław

  1.  

Lachy Lachowice

Huragan Inwałd

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Świt Osielec

Burza Roczyny

Karol Wadowice – 2

  1.  

Tempo Białka

Zaskawianka Wadowice

Karol Wadowice – 3

  1.  

Naroże Juszczyn

Karol Wadowice – 1

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

Olimpia Chocznia

Żarek Stronie

  1.  

Błyskawica Marcówka

Czarni Koziniec

Astra Spytkowice

  1.  

BCS Zawoja

Husaria Klecza

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Dąb Sidzina

AM Cracovia Kraków

Orzeł Ryczów

  1.  

Grom Grzechynia

Beskid II Andrychów

Gród Grodzisko

II Liga Żaki star 29/30 sierpień 2020 roku

L. p

Żaki grupa I

Żaki grupa II

Żaki grupa III

Żaki grupa IV

  1.  

Lachy Lachowice

Husaria Klecza

Czwórka Andrychów

Żarek Stronie

  1.  

Babia Góra Sucha I

Orzeł Ryczów

Orzeł Wieprz

Karol I Wadowice

  1.  

Babia Góra Sucha II

Borowik Bachowice

Gronie Zagórnik

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Halniak Maków

Wisła Łączany

Olimpia Chocznia

Żarek Barwałd

  1.  

Naroże Juszczyn

Wisła Brzeźnica

Karol III Wadowice

Spartak Skawce

  1.  

Strzelec Budzów

Astra Spytkowice

Cracovia Andrychów

Czarni Koziniec

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Pobiedr Paszkówka

Beskid Andrychów

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Karol II Wadowice

Skawa Jaroszowice

Sosnowianka Stanisław

  1.  

 

 

Huragan Inwałd

 

II Liga Skrzaty – turniej ( 2 lub 3 )

L. p

Skrzaty grupa I

Skrzaty grupa II

Skrzaty grupa III

  1.  

Babia Góra Sucha

Żarek Stronie

Borowik Bachowice

  1.  

Halniak Maków

Iskra Klecza

Wisła Łączany

  1.  

Naroże Juszczyn

Żarek Barwałd

Wisła Brzeźnica

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Beskid Andrychów

Pobiedr Paszkówka

Ministerstwo Sportu ogłosiło start kolejnego programu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. „Sportowe Wakacje+” mają wspierać organizację zajęć, turniejów, konkursów, eventów i obozów sportowych.

Jak czytamy na stronie Ministerstwa, założeniem programu jest promocja aktywnego wypoczynku w kraju, udziału w szeroko rozumianej kulturze fizycznej oraz upamiętnienie postaci i wydarzeń, które miały istotne znaczenie w historii Polski. Nowy program jest wynikiem analizy aktualnej sytuacji związanej z utrzymaniem dobrego stanu zdrowia i poziomu aktywności fizycznej mieszkańców Polski, w szczególności w związku z epidemią Covid-19.

W tym roku na „Sportowe Wakacje+” Ministerstwo przeznaczy 10 mln zł. Konkurs jest otwarty i dotyczy zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2020 roku.

Nowy program będzie obejmował:
1. Wspieranie organizacji otwartych, ogólnodostępnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz innych grup społecznych i środowiskowych,
2. Wspieranie organizacji turniejów sportowych,
3. Wspieranie organizacji eventów, konkursów i innych wydarzeń sportowych,
4. Wspieranie organizacji ogólnodostępnych obozów sportowych.

Oferty należy składać do 5 lipca br. Więcej szczegółów znajduje się na stronie Ministerstwa POD TYM LINKIEM

Komisje Gier i Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach podaje informację klubom o karach indywidulanych nałożonych na zawodników,którym przechodzą na sezon 2020/2021

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice postanowił, że w związku z nierozegraniem całego sezony rozgrywkowego 2019/2020 nie będzie klasyfikacji FAIR – PLAY w poszczególnych klasach rozgrywkowych drużyn seniorskich.

Opłaty do uregulowania zgodnie z Regulaminem rozgrywek piłkarskich IV ligi i niższych klas MZPN na sezon 2019/2020, § 18 pkt 18 i Regulamin Dyscyplinarny PZPN Art. 20 § 4 :

Jeżeli wykonanie kary dyskwalifikacji orzeczonej w związku z udzielonymi ostrzeżeniami (żółtymi kartkami) nie nastąpiło w sezonie rozgrywkowym, w którym popełniono przewinienie dyscyplinarne, kary tej nie wykonuje się w kolejnym sezonie rozgrywkowym, w takim przypadku zawodnik zobowiązany jest do wniesienia opłaty, w wysokości kolejnej opłaty za żółte kartki. 

KARY PRZECHODZĄCE NA SEZON 2020/2021

KLASA – A

L.p

Nazwisko i Imię

Nazwa Klub

ż/cz

kartka

Data zawodów

Kara

finansowa

  1.  

KRZYSZTOF R

Błyskawica Marcówka

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

MARCIN P

Błyskawica Marcówka

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

FILIP G

Błyskawica Marcówka

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

MATEUSZ W

Halniak Targanice

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

GRZEGORZ K

Halniak Targanice

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

OSKAR M

Huragan Inwałd

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

DANIEL D

Nadwiślanka Brzeźnica

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

BARTŁOMIEJ RZ

Nadwiślanka Brzeźnica

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

ŁUKASZ W

Naroże Juszczyn

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

PRZEMYSŁAW D

Skawa Wadowice

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

TOMASZ O

Sokół Przytkowice

4

09.11.2019

60 złotych

  1.  

DARIUSZ P

Wisła Łączany

4

09.11.2019

60 złotych

 

KLASA – B – GRUPA 1

L.p

Nazwisko i Imię

Nazwa Klub

ż/cz

kartka

Data zawodów

Kara finansowa/

dyskwalifikacja

  1.  

TOMASZ B

Bystra

Cz. K

03.11.2019

5 spotkań

  1.  

MICHAŁ P

Huragan Skawica

4

10.11.2019

55 złotych

  1.  

PRZEMYSŁAW O

Huragan Skawica

4

10.11.2019

55 złotych

  1.  

BARTŁOMIEJ P

Huragan Skawica

4

10.11.2019

55 złotych

  1.  

ŁUKASZ B

Jubilat Izdebnik

4

09.11.2019

55 złotych

  1.  

MAREK M

Tarnawianka Tarnawa

4

10.11.2019

55 złotych

  1.  

JAKUB S

Chełm Stryszów

Cz. k

22.09.2019

1 rok

 

KLASA – B – GRUPA 2

L.p

Nazwisko i Imię

Nazwa Klub

ż/cz

kartka

Data zawodów

Kara finansowa/

dyskwalifikacja

  1.  

ŁUKASZ P

Sokół Chrząstowice

Cz. k

10.11.2019

2 spotkania

  1.  

JAKUB D

Sokół Chrząstowice

4

10.11.2019

55 złotych

  1.  

TOMASZ J

Zaskawianka Wadowice

Cz. k

10.10.2019

3 spotkania

  1.  

KAROL J

Olimpia Chocznia

Cz. k

26.10.2019

1 spotkanie

  1.  

KAMIL J

Cedron Brody

4

10.11.2019

55 złotych

  1.  

ŁUKASZ CZ

Gród Grodzisko

4

09.11.2019

55 złotych

  1.  

DOMINIK W

Przełęcz Kossowa

4

09.11.2019

55 złotych

  1.  

PATRYK K

Przełęcz Kossowa

4

09.11.2019

55 złotych

 

PUCHAR POLSKI

L.p

Nazwisko i Imię

Nazwa Klub

ż/cz

kartka

Data zawodów

Kara finansowa/

dyskwalifikacja

  1.  

KRZYSZTOF. P

Korona Skawinki

2

20.07.2019

50 złotych

  1.  

KRZYSZTOF. R

Błyskawica Marcówka

2+ opis

21.07.2019

50 zł + 2 spotkania

  1.  

JAKUB. W

Burza Roczyny

Cz. k

04.08.2018

2 spotkania

  1.  

MARCIN. J

Burza Roczyny

2

20.07.2019

50 złotych

  1.  

ŁUKASZ. M

Babia Góra Sucha Besk

Cz. k

04.08.2019

2 spotkania

  1.  

DAMIAN. K

Strzelec Budzów

2

21.08.2019

50 złotych

  1.  

MARCIN. W

Amator Babica

Cz. k

27.07.2019

1 spotkanie

  1.  

KAMIL. M

Sosnowianka Stanisław

2

11.09.2019

50 złotych

  1.  

SZYMON. M

Tempo Białka

2

11.09.2019

50 złotych

  1.  

NIKODEM. G

Leskowiec Rzyki

2 + cz. k

05.08.2017

50 zł + 2 spotkania

 

Zgodnie z Regulaminem rozgrywek piłkarskich drużyn młodzieżowych na sezon 2019/2020 § 18 pkt 17 Jeżeli wykonanie kary dyskwalifikacji orzeczonej w związku z udzielonymi ostrzeniami ( żółte kartki ) nie nastąpiło w sezonie rozgrywkowym, w którym popełniono przewinienie dyscyplinarne, kary tej nie wykonuje się w kolejnym sezonie rozgrywkowym.   

 

                                                             II LIGA JUNIORZY STARSI                       

L.p

Nazwisko i Imię

Nazwa Klub

Cz. K

kartka

Data zawodów

Kara

dyskwalifikacja

  1.  

DOMINIK L

Babia Góra Sucha Beskidzka

Cz. k

26.10.2019

2 spotkania

  1.  

SEWERYN D

Żuraw Krzeszów

Cz. k

26.10.2019

1 spotkanie

 

II LIGA TRAMPKARZY

L.p

Nazwisko i Imię

Nazwa Klub

Cz. K.

kartka

Data zawodów

Kara

dyskwalifikacja

  1.  

SYLWESTER B

Halniak Maków Podhalański

Cz. k

21.09.2019

1 spotkanie

  1.  

KLAUDIUSZ M

Świt Osielec

Cz. k

10.10.2019

2 spotkania

 

Wpłata za kartki musi być dokonana na rzecz Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice na rachunek bankowy Podokręgu nr 15 8111 1019 2002 2019 4608 0001 lub bezpośrednio w kasie Podokręgu w Wadowicach ul. Wojtyłów 17 – Kserokopia dowodu wpłaty powinna być niezwłocznie dostarczona organowi prowadzącemu rozgrywki ( bezpośrednio w Podokręgu, faksem lub drogą e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) . Opłat należy dokonać do dnia 15 lipca 2020 roku.  

 

 

 

Przewodniczący Komisji Gier                                                          Przewodniczący Komisji Dyscypliny

   / - /  Marian Pamuła                                                                              / - / Tomasz Adamczyk

 

Małopolski Związek Piłki Nożnej prezentuje nowy wzór Deklaracji Gry Amatora. Deklaracja jest zgodna z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO). Przy procesie uprawniania zawodników na nowy sezon prosimy o korzystanie wyłącznie z nowego wzoru.

Kluby wszystkich klas rozgrywkowych seniorskich i młodzieżowych prowadzonych przez Małopolski ZPN lub Podokręgi PN mają obowiązek posiadania Deklaracji Gry Amatora zawodników lub kontraktu (w przypadku zawodników profesjonalnych). Warunkiem uprawnienia zawodnika do rozgrywek w sezonie 2020/2021 będzie załączenie przez klub do wniosku o uprawnienie w Systemie Extranet skanu Deklaracji Gry Amatora (zawierającej jednocześnie oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Małopolski ZPN i Podokręg PN – zgodnie z Regulaminem Ochrony Danych Osobowych PZPN i jego Członków) lub strony kontaktu dotyczącej jego zawarcia pomiędzy klubem a zawodnikiem oraz z podpisami stron.

* Deklaracja Gry Amatora TUTAJ