Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice na swym posiedzeniu w dniu 03.07.2020 roku zatwierdził składy poszczególnych klas rozgrywkowych oraz start poszczególnych lig sezon 2020/2021  

Klasa A  - star ligi 1/2 sierpień 2020 roku

L. p

Klasa A

  1.  

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Orzeł Wieprz

  1.  

Huragan Inwałd

  1.  

Znicz Sułkowice

  1.  

Burza Roczyny

  1.  

Strzelec Budzów

  1.  

Nadwiślanka Brzeźnica

  1.  

Halniak Targanice

  1.  

Leńcze

  1.  

Naroże Juszczyn

  1.  

Skawa Wadowice

  1.  

Dąb Paszkówka

  1.  

Wisła Łączany

  1.  

Żuraw Krzeszów

  1.  

Korona Skawinki

  1.  

Błyskawica Marcówka

  1.  

BCS Zawoja

  1.  

Olimpia Chocznia

  1.  

Astra Spytkowice

Klasa B - star ligi 15/16 sierpień 2020 roku

L. p

Klasa B grupa I

Klasa B grupa II

Klasa B grupa III

  1.  

Chełm Stryszów

Iskra Klecza

Wikliniarz Woźniki

  1.  

Lachy Lachowice

Skawa Jaroszowice

Orzeł Radocza

  1.  

Bystra

Jubilat Izdebnik

Amator Babica

  1.  

Huragan Skawica

Stanisławianka Stanisław

Dąb Tomice

  1.  

Żarek Stronie

Cedron Brody

Gronie Zagórnik

  1.  

Dąb Sidzina

Relaks Wysoka

Gród Grodzisko

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Przełęcz Kossowa

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Grom Grzechynia

Victoria Półwieś

Leskowiec Rzyki

  1.  

Świt Osielec

Jastrzębianka Jastrzębia

Łysa Góra Zawadka

  1.  

Spartak Skawce

Żarek Barwałd

Sokół Frydrychowice

  1.  

Zryw Lanckorona

Płomień Sosnowice

Skawa Witanowice

  1.  

Olimpia Zebrzydowice

Sokół Chrząstowice

Borowik Bachowice

  1.  

 

Czarni Koziniec

 

Małopolska Zachodnia star I Lig Junior Młodszy 15/16 sierpień 2020 roku, ( mecz i rewanż jesień ) Trampkarz i Młodzik 29/30 sierpień 2020 roku ( jeden mecz )

L. p

I Liga Juniorzy Młodsi

I Liga Trampkarzy

I Liga Młodzika

  1.  

MKS Trzebinia

Kalwarianka Kalwaria

Strzelec Budzów

  1.  

Halniak Maków Podh

Progress Andrychów

Beskid Andrychów

  1.  

MKS SMS Oświęcim

Soła Oświęcim

Skawa Wadowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Górnik Libiąż

Górnik Libiąż

  1.  

Beskid Andrychów

Fablok Chrzanów

AP 21 Chrzanów

  1.  

Dąb Tomice

KS Chełmek

Babia Góra Sucha

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Karol Wadowice

 

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Skawa Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

 

Beskid Andrychów

Unia Oświęcim

Liga Juniorów star I Lig Junior Starszych 29/30 sierpień 2020 roku, junior Młodszy 15/16 sierpień 2020 roku,

L. p

II Liga Juniorzy Starsi

II Liga Juniorzy Młodsi

  1.  

Halniak Targanice

Iskra Klecza

  1.  

Znicz Sułkowice

Strzelec Budzów

  1.  

Lachy Lachowice

Borowik Bachowice

  1.  

Sokół Przytkowice

Chełm Stryszów

  1.  

Tempo Białka

Żarek Barwałd

  1.  

Dąb Paszkówka

Naroże Juszczyn

  1.  

Sokół Frydrychowice

Relaks Wysoka

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

BCS Zawoja

  1.  

Olimpia Chocznia

Huragan Skawica

  1.  

Skawa Wadowice

Żarek Stronie

  1.  

 

Bieńkówka

  1.  

 

Jastrzębianka Jastrzębia

  1.  

 

Świt Osielec

II Liga Trampkarzy star 15/16 sierpień 2020 roku

L. p

Trampkarze grupa I

Trampkarze grupa II

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Iskra Klecza

  1.  

Lachy Lachowice

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Świt Osielec

Leskowiec Rzyki

  1.  

Halniak Maków Podhalański

Halniak Targanice

  1.  

Tempo Białka

Orzeł Wieprz

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Huragan Inwałd - 1

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

 

  1.  

Dąb Sidzina

Znicz Sułkowice

  1.  

Bieńkówka

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Grom Grzechynia

Borowik Bachowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Czarni Koziniec

Gród Grodzisko

  1.  

Sokół Przytkowice

Wisła Łączany

II Liga Młodzika star 17 sierpień 2020 roku

L. p

Młodziki grupa I

Młodziki grupa II

Młodziki grupa III

  1.  

Lachy Lachowice

Iskra Klecza

Czwórka Andrychów

  1.  

Halniak Maków Podhalański

 

Progress Andrychów

  1.  

Tempo Białka

Pobiedr Paszkówka

Orzeł Wieprz

  1.  

Naroże Juszczyn

Kalwarianka Kalwaria - 1

Znicz Sułkowice

  1.  

Żuraw Krzeszów

Kalwarianka Kalwaria - 2

Burza Roczyny

  1.  

KS Bystra

AFK Wisła Brzeźnica

Czarni Koziniec

  1.  

BCS Zawoja

Skawa Wadowice

Relaks Wysoka

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Żarek Stronie

Gronie Zagórnik

  1.  

Garbarz Zembrzyce

Jastrzębianka Jastrzębia

Dąb Tomice

  1.  

Huragan Skawica

Wikliniarz Woźniki

Sokół Frydrychowice

  1.  

Grom Grzechynia

Zaskawianka Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

Dąb Sidzina

Filkówka Barwałd

Astra Spytkowice

  1.  

 

Stanisławianka Stanisław

Orzeł Ryczów

I Liga Orlika star 19 sierpień 2020 roku ( mecz i rewanż )

L. p

Orliki – grupa silna

  1.  

Progress Andrychów

  1.  

Husaria Klecza

  1.  

Halniak Maków Podh

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

  1.  

Karol Wadowice

  1.  

Beskid Andrychów

  1.  

Jałowiec Stryszawa

II Liga Orlika star 19 sierpień 2020 roku

L. p

Orliki grupa I

Orliki grupa II

Orliki grupa III

  1.  

Spartak Skawce

Halniak Targanice

Borowik Bachowice

  1.  

Strzelec Budzów

Czwórka Andrychów

Żarek Barwałd

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Orzeł Wieprz

Stanisławianka Stanisław

  1.  

Lachy Lachowice

Huragan Inwałd

Pobiedr Paszkówka

  1.  

Świt Osielec

Burza Roczyny

Karol Wadowice – 2

  1.  

Tempo Białka

Zaskawianka Wadowice

Karol Wadowice – 3

  1.  

Naroże Juszczyn

Karol Wadowice – 1

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

Olimpia Chocznia

Żarek Stronie

  1.  

Błyskawica Marcówka

Czarni Koziniec

Astra Spytkowice

  1.  

BCS Zawoja

Husaria Klecza

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Dąb Sidzina

AM Cracovia Kraków

Orzeł Ryczów

  1.  

Grom Grzechynia

Beskid II Andrychów

Gród Grodzisko

II Liga Żaki star 29/30 sierpień 2020 roku

L. p

Żaki grupa I

Żaki grupa II

Żaki grupa III

Żaki grupa IV

  1.  

Lachy Lachowice

Husaria Klecza

Czwórka Andrychów

Żarek Stronie

  1.  

Babia Góra Sucha I

Orzeł Ryczów

Orzeł Wieprz

Karol I Wadowice

  1.  

Babia Góra Sucha II

Borowik Bachowice

Gronie Zagórnik

Św. Józef Kalwaria

  1.  

Halniak Maków

Wisła Łączany

Olimpia Chocznia

Żarek Barwałd

  1.  

Naroże Juszczyn

Wisła Brzeźnica

Karol III Wadowice

Spartak Skawce

  1.  

Strzelec Budzów

Astra Spytkowice

Cracovia Andrychów

Czarni Koziniec

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Pobiedr Paszkówka

Beskid Andrychów

Zaskawianka Wadowice

  1.  

Tarnawianka Tarnawa

Karol II Wadowice

Skawa Jaroszowice

Sosnowianka Stanisław

  1.  

 

 

Huragan Inwałd

 

II Liga Skrzaty – turniej ( 2 lub 3 )

L. p

Skrzaty grupa I

Skrzaty grupa II

Skrzaty grupa III

  1.  

Babia Góra Sucha

Żarek Stronie

Borowik Bachowice

  1.  

Halniak Maków

Iskra Klecza

Wisła Łączany

  1.  

Naroże Juszczyn

Żarek Barwałd

Wisła Brzeźnica

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Beskid Andrychów

Pobiedr Paszkówka