Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Lista zgłoszeń klubów sezon 2020/2021 Młodzieżowe – Małopolska Zachodnia
Aktualizacja 26.06.2020 rok

L. p

I Liga Juniorzy Młodsi

I Liga Trampkarzy

I Liga Młodzika

  1.  

MKS Trzebinia

Kalwarianka Kalwaria

Strzelec Budzów

  1.  

Halniak Maków Podh

Progress Andrychów

Beskid Andrychów

  1.  

MKS SMS Oświęcim

Soła Oświęcim

Skawa Wadowice

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Górnik Libiąż

Górnik Libiąż

  1.  

Beskid Andrychów

Fablok Chrzanów

AP 21 Chrzanów

  1.  

Dąb Tomice

KS Chełmek

Babia Góra Sucha

  1.  

Jałowiec Stryszawa

Karol Wadowice

AP Wisła Brzeźnica

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Skawa Wadowice

Karol Wadowice

  1.  

 

Beskid Andrychów

Unia Oświęcim

Lista zgłoszeń klubów sezon 2020/2021 Młodzieżowe Podokręg Wadowice

Aktualizacja 30.06.2020 rok

L. p

II Liga Juniorzy Starsi

II Liga Juniorzy Młodsi

II Liga Trampkarzy

II Liga Młodzika

  1.  

Halniak Targanice

Iskra Klecza

Iskra Klecza

Iskra Klecza

  1.  

Znicz Sułkowice

Strzelec Budzów

Sosnowianka Stanisław

Sosnowianka Stanisław

  1.  

Lachy Lachowice

Borowik Bachowice

Leskowiec Rzyki

Czwórka Andrychów

  1.  

 

Chełm Stryszów

Halniak Targanice

Kalwarianka Kalwaria - 1

  1.  

Sokół Przytkowice

Żarek Barwałd

Kalwarianka Kalwaria

Kalwarianka Kalwaria - 2

  1.  

Tempo Białka

Naroże Juszczyn

Jałowiec Stryszawa

Progress Andrychów

  1.  

Dąb Paszkówka

Relaks Wysoka

Orzeł Wieprz

Orzeł Wieprz

  1.  

Sokół Frydrychowice

BCS Zawoja

Huragan Inwałd - 1

Znicz Sułkowice

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

Huragan Skawica

Huragan Inwałd - 2

Burza Roczyny

  1.  

Olimpia Chocznia

Żarek Stronie

Znicz Sułkowice

Wikliniarz Woźniki

  1.  

 

Bieńkówka

Zaskawianka Wadowice

Zaskawianka Wadowice

  1.  

 

Jastrzębianka Jastrzębia

Borowik Bachowice

Filkówka Barwałd

  1.  

 

Świt Osielec

Lachy Lachowice

Lachy Lachowice

  1.  

 

 

Świt Osielec

Świt Osielec

  1.  

 

 

Czarni Koziniec

Czarni Koziniec

  1.  

 

 

Sokół Przytkowice

Halniak Maków Podhalański

  1.  

 

 

Halniak Maków Podhalański

Tempo Białka

  1.  

 

 

Tempo Białka

Naroże Juszczyn

  1.  

 

 

Wisła Łączany

AFK Wisła Brzeźnica

  1.  

 

 

AP Wisła Brzeźnica

Skawa Wadowice

  1.  

 

 

Gród Grodzisko

Stanisławianka Stanisław

  1.  

 

 

Garbarz Zembrzyce

Dąb Tomice

  1.  

 

 

Tarnawianka Tarnawa

Pobiedr Paszkówka

  1.  

 

 

Dąb Sidzina

Sokół Frydrychowice

  1.  

 

 

Bieńkówka

Żuraw Krzeszów

  1.  

 

 

Grom Grzechynia

Relaks Wysoka

  1.  

 

 

 

Gronie Zagórnik

  1.  

 

 

 

KS Bystra

  1.  

 

 

 

BCS Zawoja

  1.  

 

 

 

Jałowiec Stryszawa

  1.  

 

 

 

Garbarz Zembrzyce

  1.  

 

 

 

Huragan Skawica

  1.  

 

 

 

Karol Wadowice

  1.  

 

 

 

Żarek Stronie

  1.  

 

 

 

Astra Spytkowice

  1.  

 

 

 

Dąb Sidzina

  1.  

 

 

 

Orzeł Ryczów

  1.  

 

 

 

Grom Grzechynia

  1.  

 

 

 

Jastrzębianka Jastrzębia

Z uwagi na małą ilość zgłoszeń drużyn do I ligi Żaków – zespoły zostały przeniesione do rozgrywek II Liga Żaków

L. p

I Liga Orlika

II Liga Orlika

II Liga Żak

Liga Skrzat

  1.  

Progress Andrychów

Halniak Targanice

Sosnowianka Stanisław

Iskra Klecza

  1.  

Husaria Klecza

Czwórka Andrychów

Czwórka Andrychów

Jałowiec Stryszawa

  1.  

Halniak Maków Podh

Jałowiec Stryszawa

Orzeł Wieprz

Żarek Barwałd

  1.  

Babia Góra Sucha Besk.

Orzeł Wieprz

Spartak Skawce

Halniak Maków Podh

  1.  

Karol Wadowice

Huragan Inwałd

Zaskawianka Wadowice

Naroże Juszczyn

  1.  

Beskid Andrychów

Burza Roczyny

Borowik Bachowice

Pobiedr Paszkówka

  1.  

 

Spartak Skawce

Żarek Barwałd

Wisła Łączany

  1.  

 

Zaskawianka Wadowice

Lachy Lachowice

Babia Góra Sucha Besk.

  1.  

 

Borowik Bachowice

Czarni Koziniec

AP Wisła Brzeźnica - turniej

  1.  

 

Żarek Barwałd

Halniak Maków Podh.

Żarek Stronie

  1.  

 

Lachy Lachowice

Naroże Juszczyn

Borowik Bachowice

  1.  

 

Świt Osielec

Skawa Jaroszowice

Beskid Andrychów

  1.  

 

Czarni Koziniec

Strzelec Budzów

 

  1.  

 

Husaria Klecza

Wisła Łączany

 

  1.  

 

Tempo Białka

Gronie Zagórnik

 

  1.  

 

Naroże Juszczyn

Babia Góra Sucha Besk.

 

  1.  

 

Stanisławianka Stanisław

Św. Józef Kalwaria

 

  1.  

 

Strzelec Budzów

AP Wisła Brzeźnica

 

  1.  

 

Pobiedr Paszkówka

Jałowiec Stryszawa

 

  1.  

 

Babia Góra Sucha Besk.

Olimpia Chocznia

 

  1.  

 

Błyskawica Marcówka

Karol Wadowice – 1

 

  1.  

 

BCS Zawoja

Karol Wadowice – 2

 

  1.  

 

AP Wisła Brzeźnica

Karol Wadowice – 3

 

  1.  

 

Olimpia Chocznia

Żarek Stronie

 

  1.  

 

Gród Grodzisko

Astra Spytkowice

 

  1.  

 

Karol Wadowice – 1

Tarnawianka Tarnawa

 

  1.  

 

Karol Wadowice – 2

Orzeł Ryczów

 

  1.  

 

Karol Wadowice – 3

AM Cracovia Kraków

 

  1.  

 

Żarek Stronie

Husaria Klecza

 

  1.  

 

Astra Spytkowice

Pobiedr Paszkówka

 

  1.  

 

Dąb Sidzina

Babia Góra Sucha Besk.

 

  1.  

 

Św. Józef Kalwaria

Beskid Andrychów

 

  1.  

 

Orzeł Ryczów

 

 

  1.  

 

Grom Grzechynia

 

 

  1.  

 

AM Cracovia Kraków

 

 

  1.  

 

Beskid II Andrychów