Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Informacja MZPN Kraków w związku ze zbliżającym się okienkiem transferowych (od 1 lutego 2020r.), obowiązującą regulacją RODO oraz  pojawiającymi się ostatnimi czasy zgłoszeniami rodziców zawodników potwierdzanych do klubów, iż nie podpisywali żadnych formularzy, deklaracji  gry amatora, czy zgody zgłoszenia swojego dziecka do danego klubu , prosimy o bardzo  uważne sprawdzanie formularzy nowozgłoszonych zawodników podłączanych przez kluby w Systemie  Extranet – formularz musi być dokładnie wypełniony – dane zawodnika w górnej i dolnej części , w przypadku zawodnika niepełnoletniego dane rodzica w górnej części formularza – wg rubryk, zwrócić należy uwagę na podanie przez rodzica nr. dowodu osobistego ,  podpis zawodnika oraz w przypadku zawodnika niepełnoletniego podpisy obojga rodziców w górnej części i dolnej formularza , pieczątka klubu z podpisem w górnej i dolnej części formularza, zdjęcie zawodnika.

Dodatkowo informuję, że wymagane jest, bez  względu  na  wiek zawodnika,  przy transferach definitywnych/czasowych, potwierdzeniu zawodnika wolnego oprócz umów, zwolnień podpisywanych przez klub(y), bądź oświadczeń o  karencji  podpisanych przez zawodnika, w przypadku niepełnoletniego przez oboje rodziców -  dołączenie  deklaracji  gry  amatora  podpisanej  przez  zawodnika, a jeżeli dotyczy niepełnoletniego  zawodnika- przez oboje rodziców ( w przypadku jednego rodzica sprawującego opiekę nad dzieckiem,  bądź opiekuna prawnego – informacja klubu z pieczątką i podpisem potwierdzającym taki stan rzeczy).

Procedura transferowa zawodnika profesjonalnego- wg obowiązujących regulacji PZPN w tym zakresie.

W razie wątpliwości, pytań proszę o kontakt:

- p. Ewa Gajewska – tel. kont. 504155780, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-p. Grzegorz Lasek – tel. kont. 508065143, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.