Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2020-04-04

1KALWARIANKA I KALWARIA - STRZELEC BUDZÓW2020-04-0411:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
2JAŁOWIEC STRYSZAWA - KAROL I Wadowice2020-04-0411:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):
3BESKID I ANDRYCHÓW - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-04-0411:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
4FABLOK CHRZANÓW - NAROŻE JUSZCZYN2020-04-0411:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
5MKS TRZEBINIA  - D&R Unia Oświęcim2020-04-0411:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):
6AP 21 CHRZANÓW - MKS LIBIĄŻ2020-04-0411:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):
7UKS Górnik Libiąż - LACHY LACHOWICE2020-04-0410:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):


Kolejka: 15 w dniach 2020-04-14

8UKS Górnik Libiąż - KALWARIANKA I KALWARIA2020-04-1416:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
9LACHY LACHOWICE - AP 21 CHRZANÓW2020-04-1416:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232):
10MKS LIBIĄŻ - MKS TRZEBINIA 2020-04-1416:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
11D&R Unia Oświęcim - FABLOK CHRZANÓW2020-04-1416:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):
12NAROŻE JUSZCZYN - BESKID I ANDRYCHÓW2020-04-1416:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22):
13PROGRESS I ANDRYCHÓW - JAŁOWIEC STRYSZAWA2020-04-1416:00LKS Bulowice (Bulowice 22):
14KAROL I Wadowice - STRZELEC BUDZÓW2020-04-1416:00LKS DĄB Tomice (Tomice, Dworska 9):


Kolejka: 16 w dniach 2020-04-18

15KALWARIANKA I KALWARIA - KAROL I Wadowice2020-04-1811:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
16STRZELEC BUDZÓW - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-04-1811:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
17JAŁOWIEC STRYSZAWA - NAROŻE JUSZCZYN2020-04-1811:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):
18BESKID I ANDRYCHÓW - D&R Unia Oświęcim2020-04-1811:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
19FABLOK CHRZANÓW - MKS LIBIĄŻ2020-04-1811:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
20MKS TRZEBINIA  - LACHY LACHOWICE2020-04-1811:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):
21AP 21 CHRZANÓW - UKS Górnik Libiąż2020-04-1811:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):


Kolejka: 17 w dniach 2020-04-25/2020-04-26

22AP 21 CHRZANÓW - KALWARIANKA I KALWARIA2020-04-2511:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):
23UKS Górnik Libiąż - MKS TRZEBINIA 2020-04-2510:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
24LACHY LACHOWICE - FABLOK CHRZANÓW2020-04-2511:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232):
25MKS LIBIĄŻ - BESKID I ANDRYCHÓW2020-04-2612:30MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
26D&R Unia Oświęcim - JAŁOWIEC STRYSZAWA2020-04-2511:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):
27NAROŻE JUSZCZYN - STRZELEC BUDZÓW2020-04-2511:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22):
28PROGRESS I ANDRYCHÓW - KAROL I Wadowice2020-04-2511:00LKS Bulowice (Bulowice 22):


Kolejka: 18 w dniach 2020-05-02

29KALWARIANKA I KALWARIA - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-05-0211:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
30KAROL I Wadowice - NAROŻE JUSZCZYN2020-05-0211:00LKS DĄB Tomice (Tomice, Dworska 9):
31STRZELEC BUDZÓW - D&R Unia Oświęcim2020-05-0211:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
32JAŁOWIEC STRYSZAWA - MKS LIBIĄŻ2020-05-0211:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):
33BESKID I ANDRYCHÓW - LACHY LACHOWICE2020-05-0211:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
34FABLOK CHRZANÓW - UKS Górnik Libiąż2020-05-0211:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
35MKS TRZEBINIA  - AP 21 CHRZANÓW2020-05-0211:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):


Kolejka: 19 w dniach 2020-05-09/2020-05-10

36MKS TRZEBINIA  - KALWARIANKA I KALWARIA2020-05-0911:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):
37AP 21 CHRZANÓW - FABLOK CHRZANÓW2020-05-0911:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):
38UKS Górnik Libiąż - BESKID I ANDRYCHÓW2020-05-0910:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
39LACHY LACHOWICE - JAŁOWIEC STRYSZAWA2020-05-0911:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232):
40MKS LIBIĄŻ - STRZELEC BUDZÓW2020-05-1012:30MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
41D&R Unia Oświęcim - KAROL I Wadowice2020-05-0911:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):
42NAROŻE JUSZCZYN - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-05-0911:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22):


Kolejka: 20 w dniach 2020-05-13

43KALWARIANKA I KALWARIA - NAROŻE JUSZCZYN2020-05-1317:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
44PROGRESS I ANDRYCHÓW - D&R Unia Oświęcim2020-05-1317:00LKS Bulowice (Bulowice 22):
45KAROL I Wadowice - MKS LIBIĄŻ2020-05-1317:00LKS DĄB Tomice (Tomice, Dworska 9):
46STRZELEC BUDZÓW - LACHY LACHOWICE2020-05-1317:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
47JAŁOWIEC STRYSZAWA - UKS Górnik Libiąż2020-05-1317:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):
48BESKID I ANDRYCHÓW - AP 21 CHRZANÓW2020-05-1317:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
49FABLOK CHRZANÓW - MKS TRZEBINIA 2020-05-1317:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):


Kolejka: 21 w dniach 2020-05-16/2020-05-17

50FABLOK CHRZANÓW - KALWARIANKA I KALWARIA2020-05-1611:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
51MKS TRZEBINIA  - BESKID I ANDRYCHÓW2020-05-1611:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):
52AP 21 CHRZANÓW - JAŁOWIEC STRYSZAWA2020-05-1611:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):
53UKS Górnik Libiąż - STRZELEC BUDZÓW2020-05-1610:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
54LACHY LACHOWICE - KAROL I Wadowice2020-05-1611:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232):
55MKS LIBIĄŻ - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-05-1712:30MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
56D&R Unia Oświęcim - NAROŻE JUSZCZYN2020-05-1611:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):


Kolejka: 22 w dniach 2020-05-23

57KALWARIANKA I KALWARIA - D&R Unia Oświęcim2020-05-2311:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
58NAROŻE JUSZCZYN - MKS LIBIĄŻ2020-05-2311:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22):
59PROGRESS I ANDRYCHÓW - LACHY LACHOWICE2020-05-2311:00LKS Bulowice (Bulowice 22):
60KAROL I Wadowice - UKS Górnik Libiąż2020-05-2311:00LKS DĄB Tomice (Tomice, Dworska 9):
61STRZELEC BUDZÓW - AP 21 CHRZANÓW2020-05-2311:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
62JAŁOWIEC STRYSZAWA - MKS TRZEBINIA 2020-05-2311:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):
63BESKID I ANDRYCHÓW - FABLOK CHRZANÓW2020-05-2311:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):


Kolejka: 23 w dniach 2020-05-30/2020-05-31

64BESKID I ANDRYCHÓW - KALWARIANKA I KALWARIA2020-05-3011:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
65FABLOK CHRZANÓW - JAŁOWIEC STRYSZAWA2020-05-3011:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
66MKS TRZEBINIA  - STRZELEC BUDZÓW2020-05-3011:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):
67AP 21 CHRZANÓW - KAROL I Wadowice2020-05-3011:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):
68UKS Górnik Libiąż - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-05-3010:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
69LACHY LACHOWICE - NAROŻE JUSZCZYN2020-05-3011:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232):
70MKS LIBIĄŻ - D&R Unia Oświęcim2020-05-3112:30MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):


Kolejka: 24 w dniach 2020-06-06

71KALWARIANKA I KALWARIA - MKS LIBIĄŻ2020-06-0611:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
72D&R Unia Oświęcim - LACHY LACHOWICE2020-06-0611:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):
73NAROŻE JUSZCZYN - UKS Górnik Libiąż2020-06-0611:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22):
74PROGRESS I ANDRYCHÓW - AP 21 CHRZANÓW2020-06-0611:00LKS Bulowice (Bulowice 22):
75KAROL I Wadowice - MKS TRZEBINIA 2020-06-0611:00LKS DĄB Tomice (Tomice, Dworska 9):
76STRZELEC BUDZÓW - FABLOK CHRZANÓW2020-06-0611:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
77JAŁOWIEC STRYSZAWA - BESKID I ANDRYCHÓW2020-06-0611:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):


Kolejka: 25 w dniach 2020-06-13

78JAŁOWIEC STRYSZAWA - KALWARIANKA I KALWARIA2020-06-1311:00Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E):
79BESKID I ANDRYCHÓW - STRZELEC BUDZÓW2020-06-1311:00AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1):
80FABLOK CHRZANÓW - KAROL I Wadowice2020-06-1311:00MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 20):
81MKS TRZEBINIA  - PROGRESS I ANDRYCHÓW2020-06-1311:00MKS Trzebinia Siersza (Trzebinia, Tadeusza Kościuszki 33):
82AP 21 CHRZANÓW - NAROŻE JUSZCZYN2020-06-1311:00Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6):
83UKS Górnik Libiąż - D&R Unia Oświęcim2020-06-1310:00Miejski Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
84LACHY LACHOWICE - MKS LIBIĄŻ2020-06-1311:00LKS Lachy Lachowice (Lachowice 232):


Kolejka: 26 w dniach 2020-06-20

85KALWARIANKA I KALWARIA - LACHY LACHOWICE2020-06-2011:00MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16):
86MKS LIBIĄŻ - UKS Górnik Libiąż2020-06-2011:00MKS LIBIĄŻ (Libiąż, Józefa Piłsudskiego 10):
87D&R Unia Oświęcim - AP 21 CHRZANÓW2020-06-2011:00MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15):
88NAROŻE JUSZCZYN - MKS TRZEBINIA 2020-06-2011:00LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22):
89PROGRESS I ANDRYCHÓW - FABLOK CHRZANÓW2020-06-2011:00LKS Bulowice (Bulowice 22):
90KAROL I Wadowice - BESKID I ANDRYCHÓW2020-06-2011:00LKS DĄB Tomice (Tomice, Dworska 9):
91STRZELEC BUDZÓW - JAŁOWIEC STRYSZAWA2020-06-2011:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):