Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2020-03-28

1ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - ____-__-____:__:
2HURAGAN SKAWICA - ŻAREK STRONIE2020-03-2811:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527):
3STRZELEC BUDZÓW - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2020-03-2811:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
4CZARNI KOZINIEC - ŚWIT OSIELEC2020-03-2811:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216):
5HALNIAK TARGANICE - DĄB SIDZINA2020-03-2811:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):
6CHEŁM STRYSZÓW - OLIMPIA CHOCZNIA2020-03-2811:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542):
7LESKOWIEC RZYKI - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2020-03-2811:00LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1):


Kolejka: 15 w dniach 2020-04-04

8LESKOWIEC RZYKI - ____-__-____:__:
9JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - CHEŁM STRYSZÓW2020-04-0411:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53):
10OLIMPIA CHOCZNIA - HALNIAK TARGANICE2020-04-0411:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1):
11DĄB SIDZINA - CZARNI KOZINIEC2020-04-0411:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728):
12ŚWIT OSIELEC - STRZELEC BUDZÓW2020-04-0411:00GKS Świt Osielec (Osielec 12):
13ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - HURAGAN SKAWICA2020-04-0411:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1):
14ŻAREK STRONIE - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2020-04-0411:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1):


Kolejka: 16 w dniach 2020-04-14

15ŻAREK STRONIE - ____-__-____:__:
16ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2020-04-1417:00Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208):
17HURAGAN SKAWICA - ŚWIT OSIELEC2020-04-1417:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527):
18STRZELEC BUDZÓW - DĄB SIDZINA2020-04-1417:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
19CZARNI KOZINIEC - OLIMPIA CHOCZNIA2020-04-1417:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216):
20HALNIAK TARGANICE - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2020-04-1417:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):
21CHEŁM STRYSZÓW - LESKOWIEC RZYKI2020-04-1417:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542):


Kolejka: 17 w dniach 2020-04-18

22CHEŁM STRYSZÓW - ____-__-____:__:
23LESKOWIEC RZYKI - HALNIAK TARGANICE2020-04-1811:00LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1):
24JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - CZARNI KOZINIEC2020-04-1811:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53):
25OLIMPIA CHOCZNIA - STRZELEC BUDZÓW2020-04-1811:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1):
26DĄB SIDZINA - HURAGAN SKAWICA2020-04-1811:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728):
27ŚWIT OSIELEC - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2020-04-1811:00GKS Świt Osielec (Osielec 12):
28ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - ŻAREK STRONIE2020-04-1811:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1):


Kolejka: 18 w dniach 2020-04-25

29ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - ____-__-____:__:
30ŻAREK STRONIE - ŚWIT OSIELEC2020-04-2511:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1):
31ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - DĄB SIDZINA2020-04-2511:00Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208):
32HURAGAN SKAWICA - OLIMPIA CHOCZNIA2020-04-2511:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527):
33STRZELEC BUDZÓW - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2020-04-2511:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
34CZARNI KOZINIEC - LESKOWIEC RZYKI2020-04-2511:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216):
35HALNIAK TARGANICE - CHEŁM STRYSZÓW2020-04-2511:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):


Kolejka: 19 w dniach 2020-05-02

36HALNIAK TARGANICE - ____-__-____:__:
37CHEŁM STRYSZÓW - CZARNI KOZINIEC2020-05-0211:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542):
38LESKOWIEC RZYKI - STRZELEC BUDZÓW2020-05-0211:00LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1):
39JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - HURAGAN SKAWICA2020-05-0211:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53):
40OLIMPIA CHOCZNIA - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2020-05-0211:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1):
41DĄB SIDZINA - ŻAREK STRONIE2020-05-0211:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728):
42ŚWIT OSIELEC - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2020-05-0211:00GKS Świt Osielec (Osielec 12):


Kolejka: 20 w dniach 2020-05-09

43ŚWIT OSIELEC - ____-__-____:__:
44ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - DĄB SIDZINA2020-05-0911:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1):
45ŻAREK STRONIE - OLIMPIA CHOCZNIA2020-05-0911:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1):
46ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2020-05-0911:00Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208):
47HURAGAN SKAWICA - LESKOWIEC RZYKI2020-05-0911:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527):
48STRZELEC BUDZÓW - CHEŁM STRYSZÓW2020-05-0911:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
49CZARNI KOZINIEC - HALNIAK TARGANICE2020-05-0911:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216):


Kolejka: 21 w dniach 2020-05-16

50CZARNI KOZINIEC - ____-__-____:__:
51HALNIAK TARGANICE - STRZELEC BUDZÓW2020-05-1611:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):
52CHEŁM STRYSZÓW - HURAGAN SKAWICA2020-05-1611:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542):
53LESKOWIEC RZYKI - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2020-05-1611:00LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1):
54JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ŻAREK STRONIE2020-05-1611:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53):
55OLIMPIA CHOCZNIA - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2020-05-1611:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1):
56DĄB SIDZINA - ŚWIT OSIELEC2020-05-1611:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728):


Kolejka: 22 w dniach 2020-05-23

57DĄB SIDZINA - ____-__-____:__:
58ŚWIT OSIELEC - OLIMPIA CHOCZNIA2020-05-2311:00GKS Świt Osielec (Osielec 12):
59ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2020-05-2311:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1):
60ŻAREK STRONIE - LESKOWIEC RZYKI2020-05-2311:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1):
61ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - CHEŁM STRYSZÓW2020-05-2311:00Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208):
62HURAGAN SKAWICA - HALNIAK TARGANICE2020-05-2311:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527):
63STRZELEC BUDZÓW - CZARNI KOZINIEC2020-05-2311:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):


Kolejka: 23 w dniach 2020-05-30

64STRZELEC BUDZÓW - ____-__-____:__:
65CZARNI KOZINIEC - HURAGAN SKAWICA2020-05-3011:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216):
66HALNIAK TARGANICE - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2020-05-3011:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):
67CHEŁM STRYSZÓW - ŻAREK STRONIE2020-05-3011:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542):
68LESKOWIEC RZYKI - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2020-05-3011:00LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1):
69JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ŚWIT OSIELEC2020-05-3011:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53):
70OLIMPIA CHOCZNIA - DĄB SIDZINA2020-05-3011:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1):


Kolejka: 24 w dniach 2020-06-06

71OLIMPIA CHOCZNIA - ____-__-____:__:
72DĄB SIDZINA - JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA2020-06-0611:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728):
73ŚWIT OSIELEC - LESKOWIEC RZYKI2020-06-0611:00GKS Świt Osielec (Osielec 12):
74ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - CHEŁM STRYSZÓW2020-06-0611:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1):
75ŻAREK STRONIE - HALNIAK TARGANICE2020-06-0611:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1):
76ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - CZARNI KOZINIEC2020-06-0611:00Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208):
77HURAGAN SKAWICA - STRZELEC BUDZÓW2020-06-0611:00LKS Huragan Skawica (Skawica 527):


Kolejka: 25 w dniach 2020-06-13

78HURAGAN SKAWICA - ____-__-____:__:
79STRZELEC BUDZÓW - ŻAREK BARWAŁD GÓRNY2020-06-1311:00LKS Strzelec Budzów (Budzów 667):
80CZARNI KOZINIEC - ŻAREK STRONIE2020-06-1311:00LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216):
81HALNIAK TARGANICE - ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA2020-06-1311:00Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2):
82CHEŁM STRYSZÓW - ŚWIT OSIELEC2020-06-1311:00LKS Chełm Stryszów (Stryszów 542):
83LESKOWIEC RZYKI - DĄB SIDZINA2020-06-1311:00LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1):
84JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - OLIMPIA CHOCZNIA2020-06-1311:00LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53):


Kolejka: 26 w dniach 2020-06-20

85JASTRZĘBIANKA JASTRZĘBIA - ____-__-____:__:
86OLIMPIA CHOCZNIA - LESKOWIEC RZYKI2020-06-2011:00LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1):
87DĄB SIDZINA - CHEŁM STRYSZÓW2020-06-2011:00KS Dąb Sidzina (Sidzina 728):
88ŚWIT OSIELEC - HALNIAK TARGANICE2020-06-2011:00GKS Świt Osielec (Osielec 12):
89ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA - CZARNI KOZINIEC2020-06-2011:00LKS Znicz Sułkowice (Sułkowice 1):
90ŻAREK STRONIE - STRZELEC BUDZÓW2020-06-2011:00LKS Żarek Stronie (Stronie 1):
91ŻAREK BARWAŁD GÓRNY - HURAGAN SKAWICA2020-06-2011:00Filkówka Barwałd Średni (Barwałd Średni 208):