Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 11 stycznia 2020 roku / sobota / godz. 12 30 w hali sportowej w Kalwaria rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Młodzik rocznik 2007 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :            

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

MKS KALWARIANKA III KALWARIA

  1.  

AKS BESKID  II ANDRYCHÓW

  1.  

AKS BESKID  I ANDRYCHÓW

  1.  

PUKS KAROL II WADOWICE

  1.  

PUKS KAROL III WADOWICE

  1.  

PUKS POBIEDR PASZKÓWKA

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Karol II Wadowice

Karol III Wadowice

3 : 0

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Beskid I Andrychów

1 : 5

  1.  

Beskid II Andrychów

Pobiedr Paszkówka

3 : 0

  1.  

Karol II Wadowice

Kalwarianka Kalwaria

7 : 0

  1.  

Beskid I Andrychów

Beskid II Andrychów

4 : 0

  1.  

Karol III Wadowice

Pobiedr Paszkówka

5 : 0

  1.  

Beskid II Andrychów

Karol II Wadowice

1 : 2

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Karol III Wadowice

0 : 3

  1.  

Pobiedr Paszkówka

Beskid I Andrychów

0 : 10

  1.  

Kalwarianka Kalwaria

Beskid II Andrychów

0 : 5

  1.  

Karol II Wadowice

Pobiedr Paszkówka

5 : 0

  1.  

Karol III Wadowice

Beskid I Andrychów

0 : 10

  1.  

Pobiedr Paszkówka

Kalwarianka Kalwaria

1 : 1

  1.  

Beskid II Andrychów

Karol III Wadowice

3 : 1

  1.  

Beskid I Andrychów

Karol II Wadowice

0 : 0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AKS BESKID ANDRYCHÓW

5

13

29 : 1

  1.  

PUKS KAROL II WADOWICE

5

13

17 : 1

  1.  

AKS BESKID II ANDRYCHÓW

5

9

12 : 7

  1.  

PUKS KAROL III WADOWICE

5

6

9 : 16

  1.  

MKS KALWARIANKA KALWARIA

5

1

2 : 21

  1.  

PUKS POBIEDR PASZKÓWKA

5

1

1 : 24

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 11 stycznia 2020 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Świnna Poręba rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Młodzik rocznik 2007 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

MKS HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

  1.  

LKS BIEŃKÓWKA

  1.  

LKS BOROWIK BACHOWICE

  1.  

LKS JAŁOWIEC STRYSZAWA

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Halniak Maków Podh

Borowik Bachowice

3 : 0

  1.  

Lachy Lachowice

Jałowiec Stryszawa

1 : 2

  1.  

Bieńkówka

Halniak Maków Podh

3 : 0

  1.  

Borowik Bachowice

Jałowiec Stryszawa

0 : 2

  1.  

Lachy Lachowice

Bieńkówka

2 : 1

  1.  

Halniak Maków Podh

Jałowiec Stryszawa

2 : 1

  1.  

Borowik Bachowice

Lachy Lachowice

0 : 2

  1.  

Bieńkówka

Jałowiec Stryszawa

1 : 1

  1.  

Halniak Maków Podh

Lachy Lachowice

0 : 1

  1.  

Bieńkówka

Borowik Bachowice

4 : 1

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

4

9

6 : 3

  1.  

LKS BIEŃKÓWKA

4

7

9 : 4

  1.  

LKS JAŁOWIEC STRYSZAWA

4

7

6 : 4

  1.  

MKS HALNIAK MAKÓW PODH

4

6

5 : 5

  1.  

LKS BOROWIK BACHOWICE

4

0

1 : 11

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 12 stycznia 2020 roku / niedziela / godz. 12 00 w hali sportowej w Kalwaria rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Żaki rocznik 2011 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :            

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

ASTRA SPYTKOWICE – brak zespołu

  1.  

PUKS KAROL II WADOWICE

  1.  

PUKS KAROL III WADOWICE

  1.  

WKS ŻAREK BARWAŁD – brak zespołu

  1.  

MKS SKAWA IV WADOWICE

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Karol II Wadowice

Skawa IV Wadowice

10 : 0

  1.  

Karol III Wadowice

Skawa IV Wadowice

3 : 1

  1.  

Karol III Wadowice

Karol II Wadowice

1 : 7

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

PUKS KAROL II WADOWICE

2

6

17 : 1

  1.  

PUKS KAROL III WADOWICE

2

3

4 : 8

  1.  

MKS SKAWA IV WADOWICE

2

0

1 : 13

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 11 stycznia 2020 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Maków Podhalański rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Żaki rocznik 2011 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

  1.  

LKS JAŁOWIEC I STRYSZAWA

  1.  

MKS HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

  1.  

BCS ZAWOJA

  1.  

LKS JAŁOWIEC II STRYSZAWA

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Halniak Maków Podh

Babia Góra Sucha Besk

1 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Lachy Lachowice

8 : 0

  1.  

Jałowiec II Stryszawa

Zawoja

3 : 0

  1.  

Halniak Maków Podh

Lachy Lachowice

7 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Zawoja

3 : 0

  1.  

Jałowiec II Stryszawa

Babia Góra Sucha Besk

2 : 6

  1.  

Halniak Maków Podh

Zawoja

3 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Jałowiec II Stryszawa

10 : 0

  1.  

Lachy Lachowice

Babia Góra Sucha Besk

1 : 4

  1.  

Halniak Maków Podh

Jałowiec II Stryszawa

3 : 1

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Babia Góra Sucha Besk

1 : 0

  1.  

Lachy Lachowice

Zawoja

3 : 0

  1.  

Halniak Maków Podh

Jałowiec I Stryszawa

0 : 4

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Zawoja

3 : 0

  1.  

Jałowiec II Stryszawa

Lachy Lachowice

0 : 3

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS JAŁOWIEC I STRYSZAWA

5

15

26 : 0

  1.  

MKS HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

5

12

14 : 5

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESK

5

9

13 : 5

  1.  

LKS LACHY LACHOWICE

5

6

7 : 19

  1.  

LKS JAŁOWIEC II STRYASZAWA

5

3

6 : 22

  1.  

BCS ZAWOJA

5

0

0 : 15

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 12 stycznia 2020 roku / niedziela / godz.9 00 w hali sportowej w Kalwaria rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Żaki rocznik 2011 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :            

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

AP WISŁA BRZEŹNICA

  1.  

MKS SKAWA III WADOWICE

  1.  

LKS BOROWIK BACHOWICE

  1.  

PUKS KAROL I WADOWICE

  1.  

PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Św. Józef  Kalwaria

Borowik Bachowice

2 : 1

  1.  

Skawa III Wadowice

Karol I Wadowice

0 : 1

  1.  

Wisła Brzeźnica

Św. Józef  Kalwaria

8 : 1

  1.  

Borowik Bachowice

Karol I Wadowice

0 : 1

  1.  

Skawa III Wadowice

Wisła Brzeźnica

0 : 4

  1.  

Św. Józef  Kalwaria

Karol I Wadowice

1 : 0

  1.  

Borowik Bachowice

Skawa III Wadowice

0 : 1

  1.  

Wisła Brzeźnica

Karol I Wadowice

4 : 0

  1.  

Św. Józef  Kalwaria

Skawa III Wadowice

0 : 0

  1.  

Wisła Brzeźnica         

Borowik Bachowice

6 : 0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AP WISŁA BRZEŹNICA

4

12

22 : 1

  1.  

PKS ŚW. JÓZEF KALWARIA

4

7

4 : 9

  1.  

PUKS KAROL I WADOWICE

4

6

2 : 5

  1.  

MKS SKAWA III WADOWICE

4

4

1 : 5

  1.  

LKS BOROWIK BACHOWICE

4

0

1 : 10

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.