Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 01 grudnia 2019 roku / niedziela / godz. 9 00 w hali sportowej w Maków Podhalański rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Orlika rocznik 2009 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

LKS LACHY I LACHOWICE

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

  1.  

LKS JAŁOWIEC I STRYSZAWA

  1.  

MKS HALNIAK II MAKÓW PODHALAŃSKI

  1.  

PUKS KAROL IV WADOWICE

  1.  

KS DĄB SIDZINA

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Halniak II Maków Podh

Babia Góra Sucha Besk

1 : 4

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Lachy I Lachowice

2 : 1

  1.  

Dąb Sidzina

Karol IV Wadowice

1 : 0

  1.  

Halniak II Maków Podh

Lachy I Lachowice

1 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Karol IV Wadowice

3 : 0

  1.  

Dąb Sidzina

Babia Góra Sucha Besk

0 : 2

  1.  

Halniak II Maków Podh

Karol IV Wadowice

2 : 0

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Dąb Sidzina

0 : 3

  1.  

Lachy I Lachowice

Babia Góra Sucha Besk

0 : 5

  1.  

Halniak II Maków Podh

Dąb Sidzina

0 : 1

  1.  

Jałowiec I Stryszawa

Babia Góra Sucha Besk

0 : 4

  1.  

Lachy I Lachowice

Karol IV Wadowice

2 : 1

  1.  

Halniak II Maków Podh

Jałowiec I Stryszawa

0 : 1

  1.  

Babia Góra Sucha Besk

Karol IV Wadowice

8 : 0

  1.  

Dąb Sidzina

Lachy I Lachowice

2 : 0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESK.

5

15

23 : 1

  1.  

KS DĄB SIDZINA

5

12

7 : 2

  1.  

LKS JAŁOWIEC I STRYSZAWA

5

9

6 : 8

  1.  

MKS HALNIAK II MAKÓW PODH.

5

6

4 : 6

  1.  

LKS LACHY I LACHOWICE

5

3

3 : 11

  1.  

PUKS KAROL IV WADOWICE

5

0

1 : 16

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.