Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 23 listopada 2019 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Wieprz rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Młodzika rocznik 2007 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :            

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

LKS ORZEŁ WIEPRZ

  1.  

LKS HURAGAN INWAŁD

  1.  

LKS HALNIAK TARGANICE

  1.  

LKS LESKOWIEC RZYKI

  1.  

AKS BESKID I ANDRYCHÓW

  1.  

LKS ZNICZ SUŁKOWICE

  1.  

LKS GRONIE ZAGÓRNIK

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Orzeł Wieprz

Huragan Inwałd

0 : 0

  1.  

Znicz Sułkowice

Gronie Zagórnik

1 : 3

  1.  

Beskid I Andrychów

Halniak Targanice

2 : 1

  1.  

Leskowiec Rzyki

Huragan Inwałd

2 : 1

  1.  

Orzeł Wieprz

Znicz Sułkowice

1 : 0

  1.  

Gronie Zagórnik

Beskid I Andrychów

0 : 7

  1.  

Halniak Targanice

Leskowiec Rzyki

1 : 0

  1.  

Huragan Inwałd

Znicz Sułkowice

1 : 0

  1.  

Orzeł Wieprz

Beskid I Andrychów

1 : 0

  1.  

Halniak Targanice

Gronie Zagórnik

2 : 1

  1.  

Leskowiec Rzyki

Znicz Sułkowice

0 : 0

  1.  

Huragan Inwałd

Beskid I Andrychów

0 : 1

  1.  

Orzeł Wieprz

Halniak Targanice

0 : 1

  1.  

Gronie Zagórnik

Leskowiec Rzyki

1 : 1

  1.  

Huragan Inwałd

Halniak Targanice

0 : 4

  1.  

Znicz Sułkowice

Beskid I Andrychów

0 : 0

  1.  

Orzeł Wieprz

Gronie Zagórnik

2 : 0

  1.  

Beskid I Andrychów

Leskowiec Rzyki

1 : 1

  1.  

Znicz Sułkowice

Halniak Targanice

0 : 6

  1.  

Huragan Inwałd

Gronie Zagórnik

4 : 0

  1.  

Orzeł Wieprz

Leskowiec Rzyki

2 : 1

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

LKS HALNIAK TARGANICE

6

15

15 : 3

  1.  

LKS ORZEŁ WIEPRZ

6

13

6 : 2

  1.  

AKS BESKID I ANDRYCHÓW

6

11

11 : 3

  1.  

LKS HURAGAN INWAŁD

6

7

6 : 7

  1.  

LKS LESKOWIEC RZYKI

6

6

5 : 6

  1.  

LKS GRONIE ZAGÓRNIK

6

4

5 : 17

  1.  

LKS ZNICZ SUŁKOWICE

6

2

1 : 11

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.