Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 23 listopada 2019 roku / sobota / godz. 12 30 w hali sportowej w Kalwaria rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Młodzik rocznik 2007 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

LKS LEŃCZE

  1.  

KS SOSNOWIANKA STANISŁAW

  1.  

LKS ŻAREK STRONIE

  1.  

LKS ZASKAWIANKA II WADOWICE

  1.  

PUKS KAROL I WADOWICE

  1.  

LKS BURZA II ROCZYNY

  1.  

LKS WISŁA ŁĄCZANY

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Leńcze

Sosnowianka Stanisław

1 : 0

  1.  

Żarek Stronie

Zaskawianka II Wadowice

2 : 0

  1.  

Karol I Wadowice

Wisła Łączany

2 : 0

  1.  

Burza II Roczyny

Sosnowianka Stanisław

0 : 4

  1.  

Leńcze

Żarek Stronie

1 : 4

  1.  

Zaskawianka II Wadowice

Karol I Wadowice

0 : 2

  1.  

Wisła Łączany

Burza II Roczyny

4 : 1

  1.  

Sosnowianka Stanisław

Żarek Stronie

1 : 1

  1.  

Leńcze

Karol I Wadowice

0 : 4

  1.  

Wisła Łączany

Zaskawianka II Wadowice

5 : 0

  1.  

Burza II Roczyny

Żarek Stronie

0 : 1

  1.  

Sosnowianka Stanisław

Karol I Wadowice

0 : 2

  1.  

Leńcze

Wisła Łączany

0 : 5

  1.  

Zaskawianka II Wadowice

Burza II Roczyny

0 : 1

  1.  

Sosnowianka Stanisław

Wisła Łączany

3 : 6

  1.  

Żarek Stronie

Karol I Wadowice

1 : 1

  1.  

Leńcze

Zaskawianka II Wadowice

3 : 0

  1.  

Karol I Wadowice

Burza II Roczyny

6 : 0

  1.  

Żarek Stronie

Wisła Łączany

0 : 2

  1.  

Sosnowianka Stanisław

Zaskawianka II Wadowice

4 : 2

  1.  

Leńcze

Burza II Roczyny

4 : 2

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

PUKS KAROL I WADOWICE

6

16

17 : 1

  1.  

LKS WISŁA ŁĄCZANY

6

15

22 : 6

  1.  

LKS ŻAREK STRONIE

6

11

9 : 5

  1.  

LKS LEŃCZE

6

9

9 „ 15

  1.  

KS SOSNOWIANKA STANISŁAW

6

7

12 : 12

  1.  

LKS BURZA II ROCZYNY

6

3

4 : 19

  1.  

LKS ZASKAWIANKA II WADOWICE

6

0

2 : 17

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.