Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach informuje, że w dniu 23 listopada 2019 roku / sobota / godz. 9 00 w hali sportowej w Kalwaria rozegrany został eliminacyjny turniej halowy młodzieży w kategorii Trampkarz rocznik 2005 i młodsi wg następującego harmonogramu:

UCZESTNICY TURNIEJU :           

L. p

Nazwa Klubu

  1.  

AKS BESKID I ANDRYCHÓW

  1.  

LKS SPARTAK SKAWCE

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

  1.  

MKS KALWARIANKA II KALWARIA

  1.  

PUKS KAROL III WADOWICE

  1.  

LKS GARBARZ ZEMBRZYCE

WYNIKI SPOTKAŃ :

L /.p

Gospodarz

Gość

Wyniki

  1.  

Kalwarianka II Kalwaria

Spartak Skawce

2 : 0

  1.  

Beskid I Andrychów

Babia Góra Sucha Beskidzka

3 : 0 vo

  1.  

Karol III Wadowice

Garbarz Zembrzyce

1 : 0

  1.  

Kalwarianka II Kalwaria

Babia Góra Sucha Beskidzka

3 : 0 vo

  1.  

Beskid I Andrychów

Garbarz Zembrzyce

3 : 0

  1.  

Karol III Wadowice

Spartak Skawce

1 : 0

  1.  

Kalwarianka II Kalwaria

Garbarz Zembrzyce

2 : 0

  1.  

Beskid I Andrychów

Karol III Wadowice

3 : 1

  1.  

Babia Góra Sucha Beskidzka

Spartak Skawce

0 : 3 vo

  1.  

Kalwarianka II Kalwaria

Karol III Wadowice

1 : 1

  1.  

Beskid I Andrychów

Spartak Skawce

4 : 0

  1.  

Babia Góra Sucha Beskidzka

Garbarz Zembrzyce

0 : 3 vo

  1.  

Kalwarianka II Kalwaria

Beskid I Andrychów

0 : 2

  1.  

Spartak Skawce

Garbarz Zembrzyce

0 : 1

  1.  

Karol III Wadowice

Babia Góra Sucha Beskidzka

3 : 0 vo

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU :

L. p

Nazwa zespołu

Ilość

Punkty

Bramki

  1.  

AKS BESKID I ANDRYCHÓW

5

15

15 : 1

  1.  

MKS KALWARIANKA II KALWARIA

5

10

8 : 3

  1.  

PUKS KAROL III WADOWICE

5

10

7 : 4

  1.  

LKS GARBARZ ZEMBRZYCE

5

6

4 : 6

  1.  

LKS SPARTAK SKWACE

5

3

3 : 8

  1.  

MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

5

0

0 : 15

Uwaga : Po rozegraniu wszystkich meczów eliminacyjnych wyłoniony zostanie układ gier finałowych. Terminy spotkań finałowych zostaną podane w kolejnych komunikatach.