Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

LKS Gorzów

Victoria 1918 Jaworzno

10-19

15:00

Witold Romanowski

Kl. Okręgowa

MKS Libiąż

LKS Żarki

10-19

15:00

Bartosz Kamiński

Kl. Okręgowa

Babia Góra Sucha Beskidzka

Halniak Maków Podhalański

10-20

15:00

Paweł Wadowski

Kl. Okręgowa

UKS KS Chełmek

Zatorzanka Zator

10-19

15:00

Tymoteusz Kraska

 

KLASA A

Klasa  A

Halniak Targanice

Błyskawica Marcówka

10-20

15:00

Kamiński Bartosz

Klasa  A

Orzeł Wieprz

Burza Roczyny

10-19

15:00

KS Oświęcim

Klasa  A

Korona Skawinki

Sokół Przytkowice

10-20

11:00

Ireneusz Warchał

Klasa  A

Nadwiślanka Brzeźnica

Astra Spytkowice

10-20

15:00

Maciej Pytlowski

Klasa  A

Dąb Paszkówka

Skawa Wadowice

10-19

15:00

Krzysztof Dudek

Klasa  A

Huragan Inwałd

Wisła Łączany

10-19

14:00

Maciej Lochert

Klasa  A

BCS  Zawoja

Żuraw Krzeszów

10-20

15:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  A

Naroże Juszczyn

Jałowiec Stryszawa

10-19

15:00

Dawid Kachel

Klasa  A

Soła Łęki

Przeciszovia Przeciszów

10-19

15:00

Łukasz Mnich

 

 

 

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Bystra

Skawa Jaroszowice

10-19

15:00

Adrian Zaremba

Klasa  B

Chełm Stryszów

Jubilat Izdebnik

10-20

15:00

Witold Romanowski

Klasa  B

Huragan Skawica

Żarek Stronie

10-19

15:00

Bartosz Góralski

Klasa  B

Tarnawianka Tarnawa

Strzelec Budzów

10-20

15:00

Łukasz Borgosz

Klasa  B

Iskra Klecza

Grom Grzechynia

10-19

15:00

Tomasz Moskała

Klasa  B

Spartak Skawce

Lachy Lachowice

10-20

15:00

Zbigniew Miś

Klasa  B

Dąb Sidzina

Leńcze

10-20

15:00

Jarosław Franczak

 

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Znicz Sułkowice Bolęcina

10-20

15:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Amator Babica

Gronie Zagórnik

10-20

14:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  B

Żarek Barwałd Górny

Dąb Tomice

10-19

15:00

Kamil Chrapek

Klasa  B

Cedron Brody

Gród Grodzisko

10-19

15:00

Jerzy Pająk

Klasa  B

Olimpia Chocznia

Borowik Bachowice

10-20

15:00

Bartlomiej Noga

Klasa  B

Zaskawianka Wadowice

Sokół Chrząstowice

10-19

15:00

Dawid Wączak

Klasa  B

Przełęcz Kossowa

Relaks Wysoka

10-19

15:00

Wojciech Seruga

 

KLASA C

Klasa  C

Olimpia Zebrzydowice

Leskowiec Rzyki

10-19

15:00

Krzysztof Gworek

Klasa  C

Orzeł Radocza

Łysa Góra Zawadka

10-20

11:00

Dawid Wączak

Klasa  C

Sokół Frydrychowice

Jastrzębianka Jastrzębia

10-20

14:00

Sławomir Zięba

Klasa  C

Czarni Koziniec

Skawa Witanowice

10-20

11:00

Marcin Fila

Klasa  C

Świt Osielec

Victoria Półwieś

10-20

15:00

Maciej Lochert

Klasa  C

Stanisławianka Stanisław

Płomień Sosnowice

10-20

15:00

Mieczysław Chojna

Klasa  C

Zryw Lanckorona

Orzeł II Wieprz

10-19

15:00

Marcin Fila

 

II liga okręgowa A1 Junior                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

II Liga Junior

Sokół Frydrychowice

Huragan Inwałd

10-19

10:00

Dawid Sermak

II Liga Junior

Żuraw Krzeszów

Borowik Bachowice

10-19

11:00

Michał Bobrek

II Liga Junior

Wisła Łączany

Babia Góra Sucha Beskidzka

10-19

11:00

Marek Skrzypczak

II Liga Junior

Tempo Białka

Lachy Lachowice

10-19

11:00

Adrian Dolny

II Liga Junior

Sosnowianka Stanisław

Bystra

10-19

11:00

Piotr Wajdzik

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

I Liga Junior mło

Leskowiec Rzyki

Skawa Wadowice

10-19

11:00

Bartlomiej Noga

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

II Liga Junior mło

Huragan Skawica

Czarni Koziniec

10-19

11:00

Zbigniew Miś

II Liga Junior mło

Żarek Barwałd Górny

Halniak Targanice

10-19

12:00

Mikołaj Sikora

II Liga Junior mło

Znicz Sułkowice Bolęcina

Jałowiec Stryszawa

10-19

11:00

Marcin Fila

II Liga Junior mło

Świt Osielec

Jastrzębianka Jastrzębia

10-19

11:30

Daniel Kachel

II Liga Junior mło

Dąb Sidzina

Olimpia Chocznia

10-20

11:00

Krzysztof Gworek

 

I liga okręgowa C1 Trampkarz

I Liga Trampkarz

Beskid Andrychów

Fablok Chrzanów

10-20

12:00

Wojciech Seruga

I Liga Trampkarz

Lachy Lachowice

KS Chełmek

10-19

15:00

Tomasz Bury

I Liga Trampkarz

LKS Bulowice

Kalwarianka Kalwaria

10-19

09:30

Wiktor Wojewodzic

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

II Liga Trampkarz

Babia Góra Sucha Beskidzka

Świt Osielec

10-19

10:00

Mateusz Juryta

II Liga Trampkarz

Bieńkówka

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

10-20

11:00

Tomasz Bury

 

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

II Liga Trampkarz

Pobiedr Paszkówka

Beskid Andrychów

10-19

10:00

Jan Kołacz

II Liga Trampkarz

Karol Wadowice

Relaks Wysoka

10-20

11:00

Bartosz Kamiński

II Liga Trampkarz

Sokół Przytkowice

Skawa Wadowice

10-19

11:00

Krzysztof Dudek

II Liga Trampkarz

Borowik Bachowice

Wisła Łączany

10-20

10:00

Artur Żydek

 

I liga okręgowa D1 Młodzik

I Liga Młodzik

Beskid I Andrychów

Fablok Chrzanów

10-20

10:00

Wojciech Seruga

I Liga Młodzik

Strzelec Budzów

Górnik Libiąż

10-19

11:00

Łukasz Mnich

I Liga Młodzik

Progress I Andrychów

Mks Trzebinia

10-19

11:30

Wiktor Wojewodzic

I Liga Młodzik

Naroże Juszczyn

Jałowiec I Stryszawa

10-19

11:00

Józef Rzadek

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2

II Liga Młodzik

Skawa II Wadowice

Karol II Wadowice

10-20

12:00

Tymoteusz Kraska

 

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3

II Liga Młodzik

Sosnowianka Stanisław

Astra Spytkowice

10-19

09:30

Adam Kutermak

 

I liga okręgowa E1 Orlik

I Liga Orlik

Beskid I Andrychów

Wisła I Brzeźnica

10-19

09:30

Wojciech Sordyl

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

II Liga Orlik

Jałowiec Stryszawa

Tempo Białka

10-20

11:00

Łukasz Mnich

 

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

II Liga Orlik

Husaria Klecza Dolna

Borowik Bachowice

10-19

10:00

Mariusz Adamczyk

 

 

I liga okręgowa F1 Żak

I Liga Żaki

Karol Wadowice

Husaria I Klecza Dolna

10-19

09:00

Marcin Kręcioch

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1

II Liga Żaki

Lachy Lachowice

Babia Góra II Sucha Beskidzka

10-20

10:00

Maciej Pytlowski

II Liga Żaki

Czarni Koziniec

Naroże Juszczyn

10-20

09:00

Marek Brańka

II Liga Żaki

Halniak Maków Podhalański

Spartak Skawce

10-20

10:00

Józef Nieciąg

 

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

II Liga Żaki

Orzeł Wieprz

Wisła Brzeźnica

10-20

10:00

Sławomir Zięba

II Liga Żaki

Orzeł Ryczów

Borowik Bachowice

10-20

10:00

Paweł Wadowski

II Liga Żaki

Husaria II Klecza Dolna

Sosnowianka Stanisław

10-20

10:00

Marek Stachyra

II Liga Żaki

Czwórka Andrychów

Beskid II Andrychów

10-19

12:00

Stanisław Pochała

II Liga Żaki

Skawa II Wadowice

Zaskawianka Wadowice

10-20

10:00

Tymoteusz Kraska

 

Oświęcim:  I liga okręgowa A1 Junior     

I liga

Junior

Beskid Andrychów

D&R Unia Oświęcim

10-19

11:00

Kamil Gigoń

 

A1 Junior "MLJS"         

Junior

Spartak Skawce

Pcimianka Pcim

10-20

10:00

Szymon Putek

 

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy         

Junior Młodzy

Dąb Paszkówka

Glinik Gorlice

10-19

11:00

Maciej Pytlowski

 

Czwarta liga kobiet   

IV liga

Queens Witanowice

Novi Narama

10-19

15:00

Mieczysław Chojna