Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice przedstawia ostateczny kształt lig Małopolska Zachodnia biorących udział w rozgrywkach w sezonie 2021/2022 prowadzonych przez Podokręg Wadowice. Start poszczególnych grup rozgrywkowych :

  1. Klasa Okręgowa 14/15.08.2021 rok ( 15 spotkań )
  2. I Liga Juniorzy Starsi 28/29.08.2021 rok ( 9 spotkań )
  3. I Liga Juniorzy Młodsi 21/22.08.2021 rok ( 12 spotkań 4 rundy )
  4. I Liga Trampkarzy 21/22.08.2021 rok ( 11 spotkań )
  5. I Liga Młodzika 21/22.08.2021 rok ( 11 spotkań )
  6. V – liga Kobiet ( 14/15.08.2021 rok ( 14 spotkań 2 rundy )

Informujemy również, że spotkanie z klubami Klasa Okręgowa dotyczące rozgrywek nowego sezonu odbędzie się w dniu 23 lipca 2021 roku ( piątek ) godz. 16 00 w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice ul. Wojtyłów 17.

L. p

OKR

I liga Jun. Starszy

I liga Jun. Młodszy

I Liga Trampkarz

I liga Młodzika

1.        

Skawa Wadowice

Skawa Wadowice

Wola Filipowska

Skawa Wadowice

Skawa Wadowice

2.        

Nowa Wieś

MKS SMS Oświęcim

MKS SMS Oświęcim

MPK Unia II Oświęcim

Karol Wadowice

3.        

MKS Libiąż

MKS Libiąż

Kalwarianka Kalwaria

Karol Wadowice

Górnik Libiąż

4.        

LKS Rajsko

Fablok Chrzanów

Jałowiec Stryszawa

Górnik Libiąż

Fablok Chrzanów

5.        

Fablok Chrzanów

Dąb Paszkówka

Fablok Chrzanów

AFK Brzeźnica/dziew.

6.        

Górnik Brzeszcze

Jałowiec Stryszawa

MKS Trzebinia

Soła Oświęcim

7.        

LKS Gorzów

Lachy Lachowice

Kalwarianka Kalwaria

Strumień Polanka

8.        

Kalwarianka Kalwaria

Zatorzanka Zator

Progress Andrychów

Kalwarianka Kalwaria

9.        

Victoria Jaworzno

Nadwiślanin Gromiec

V – Liga Kobiet

Jałowiec Stryszawa

Progress Andrychów

10.    

Babia Góra Sucha

Hejnał Kęty

Victoria Zalas

Halniak Targanice

Jałowiec Stryszawa

11.    

Brzezina Osiek

Pogorzanka II Pogorzyce

Lachy Lachowice

Zawoja

12.    

LKS Żarki

Radziszowianka Radzisów

Beskid Andrychów

13.    

Nadwiślanin Gromiec

Podgórze II Kraków

14.    

Zgoda Byczyna

Novi Narama

15.    

Hejnał Kęty

Filkówka Barwałd

16.    

Sokół Przytkowice

Skawinka Skawina