Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Małopolski Związek Piłki Nożnej dla uczczenia 103. rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizował XIV Turniej Piłkarski Trampkarzy o Puchar im. Generała Bernarda Monda (r. 2007 i młodsi).

Na obiektach Prądniczanki przy ul. św. Andrzeja Boboli zaprezentowały się reprezentacje regionów: Kraków, Południe (Nowy Sącz), Wschód (Tarnów) i Zachód (Małopolska zachodnia).

Wyniki: Wschód - Zachód 2-1, Południe - Kraków 0-2, Wschód - Południe 1-1, Zachód - Kraków 0-3, Wschód - Kraków 1-1, Zachód - Południe 2-0.

1. Kraków        3   7   6-1
2. Wschód       3   5   4-3
3. Zachód        3   3   3-5
4. Południe      3   1   1-5

Sędziowali: Wiktor Dąbrowski, Julian Tokarski, Oskar Worgacz

MVP turnieju: Jakub Mita (Kraków)
Najlepszy zawodnik - Kraków: Jan Mamica
Najlepszy zawodnik - Wschód: Filip Padło
Najlepszy zawodnik - Zachód: Igor Zieliński
Najlepszy zawodnik - Południe: Wiktor Wrona

REGION KRAKÓW:
Olivier Gumula, Gerard Gurgul, Szymon Kuzera, Jakub Mita, Oskar Wójcik (Garbarnia Kraków), Kasper Gołda, Antoni Kustra, Jan Mamica, Marcel Zając (Pogoń Skotniki Kraków), Oskar Bieniek, Jakub Karwala, Konrad Misiaszek (Progres Kraków), Filip Gil, Maciej Fiust (Puszcza Niepołomice), Oliwier Kulig (Sportowiec Modlniczka), Paweł Ptak (Progres Kraków), Maksymilian Wałek (Raba Dobczyce), Hubert Wójcik (Dalin Myślenice). Trenerzy: Paweł Szwajdych, Łukasz Konefał.

REGION POŁUDNIE:
Bartosz Gurba, Wiktor Wrona, Borys Cisowski (Dunajec Nowy Sącz), Jakub Mikulski (BAP Ropa), Marcin Olbrycht, Szymon Szlachta (Glinik Gorlice), Wiktor Weber (Zyndram Łącko), Jan Opach, Bartłomiej Opioła, Oskar Lizak, Oskar Toporkiewicz, Antoni Mazanek (Orkan Szczyrzyc), Konrad Golonka (Limanovia), Bartłomiej Truty (Podhale Nowy Targ), Marcin Sobczak (Harnaś Tymbark), Dawid Pitoń, Dawid Lipowy, Jakub Kluś (ASY Zakopane). Trenerzy: Jakub Nowak, Tomasz Urbańczyk, Marek Sromek, Andrzej Kuźma.

REGION WSCHÓD:
Filip Schenk, Mikołaj Hołda, Michał Romanowski, Szymon Bilski (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Hubert Włodek (Tarnovia), Jakub Okas, Igor Martyna, Bruno Turlej, Kacper Maciejasz (Okocimski Brzesko), Kacper Rajca (MOSiR Bochnia), Szymon Gajczewski, Filip Markowicz, Maciej Rachfał, Filip Jaworski, Filip Padło, Olivier Trancygier, Mateusz Zbylut (Unia Tarnów), Paweł Jonak (Radłovia). Trenerzy: Paweł Węgrzyn, Paweł Holcman.

REGION ZACHÓD:
Maciej Wacławek, Szymon Siewierski, Aleksander Trzeciak (MKS Trzebinia), Kamil Czarnecki, Kamil Brzuszkiewicz, Kamil Konieczny, Kacper Burdalski (Górnik Libiąż), Piotr Bułaś, Bartosz Bułka, Szymon Kubiczek, Wojciech Piwowarski, Igor Zieliński (Unia Oświęcim), Adrian Pocielej, Klaudiusz Jurek, Krzysztof Twardosz, Bartłomiej Ochman, Bartłomiej Pułka (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska). Trenerzy: Filip Niewidok, Kacper Ślusarek, Antoni Gawronek, Marcin Barciak.


Kraków

Wschód

Zachód

Południe
Fot. Krzysztof Szopa

CookiesAccept

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem