Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice podaje klubom informację, że został dokonany podział drużyn klas A i B Podokręgu Wadowice na poszczególne klasy rozgrywkowe w sezonie 2021/2022 wg poniższych tabeli. Informujemy również, że spotkanie z klubami dotyczące rozgrywek nowego sezonu odbędzie się w dniu 26 lipca 2021 roku ( poniedziałek ) godz. 16 30 w lokalu Gminny Ośrodek Kultury w Tomicach ul Dworska 9 

WYKAZ DRUŻYN BIORĄCYCH UDZIAŁ W ROZGRYWKACH SENIORSKICH PODOKRĘG WADOWICE SEZON 2021/2022

L. p

Klasa A gr I

Klasa A gr II

Klasa B gr I

Klasa B gr II

1.        

MKS Halniak Maków

LKS Amator Babica

LKS Jubilat Izdebnik

LKS Gronie Zagórnik

2.        

LKS Garbarz Zembrzyce

LKS Dąb Paszkówka

LKS Żarek Stronie

LKS Victoria Półwieś

3.        

LKS Huragan Skawica

LKS Nadwiślanka Brzeźnica

KS Dąb Sidzina

LKS Sokół Frydrychowice

4.        

LKS Strzelec Budzów

LKS Orzeł Wieprz

WKS Tempo Białka II

LKS Halniak Targanice II

5.        

LKS Naroże Juszczyn

LKS Burza Roczyny

GKS Świt Osielec

LKS Relaks Wysoka

6.        

KS Korona Skawinki

LKS Wikliniarz Woźniki

LKS Chełm Stryszów

LKS Sokół Chrząstowice

7.        

LKS Jałowiec Stryszawa

LKS Znicz Sułkowice

LKS Bieńkówka

LKS Płomień Sosnowice

8.        

KS Bystra

LKS Astra Spytkowice

LKS Spartak Skawce

LKS Leskowiec Rzyki

9.        

BCS Zawoja

LKS Halniak Targanice

LKS Cedron Brody

LKS Czarni Koziniec

10.    

LKS Żuraw Krzeszów

LKS Huragan Inwałd

LKS Jastrzębianka Jastrzębia

LKS Dąb Tomice

11.    

LKS Lachy Lachowice

LKS Olimpia Chocznia

LKS Stanisławianka Stanisław

LKS Zaskawianka Wadowice

12.    

MKS Kalwarianka Kalwaria II

LKS Borowik Bachowice

LKS Olimpia Zebrzydowice

LKS Orzeł Radocza

13.    

WKS Żarek Barwałd

LKS Przełęcz Kossowa

KS Sosnowianka Stanisław

LKS Iskra Klecza

14.    

KS Leńcze

LKS Wisła Łączany

LKS Zryw Lanckorona

LKS Skawa Witanowice

15.    

WKS Grom Grzechynia

LKS Skawa Jaroszowice

16.    

LKS Gród Grodzisko