NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

Dużym sukcesem zakończył się finałowy turniej Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna z udziałem AFK Wisła Brzeźnica, który odbył się w dniach 1-2.07.2021 roku na obiekcie Reńska Wieś.

Dziewczyny na Mistrzostwach Polski wygrały wszystkie mecze. Najpierw z Piastunkami Gliwice (wynikiem 10:0), potem z Zielonymi Rakoszyce (10:0), Teamem Tuchowicz (7:1) oraz Polonią Środa Wielkopolska (3:1). W ten sposób znalazły się w czwórce najlepszych drużyn. W kolejnym dniu mistrzostw pokonały Olimpico Malbork 6:0, a w finale ponownie zmierzyły się z Polonią Środa Wielkopolska, znów wygrywając 3:1 zdobywając Mistrza Polski. Najlepszą zawodniczką została Nikola Madejczyk.

Drużynę do sukcesu prowadził trener Andrzej Żądło. Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu.